Okunma

Oynanası 5 Oyun


22 Nisan 2009 Çarşamba 08:35
Oynanası 5 Oyun

Basit flash oyunlar keyifli zaman geçirmek için en basit çözümlerin başında geliyor. ShiftDelete.Net forumlarından erişebileceğiniz bu oyunlar bazen bulmaca tarzı bazen ise iki boyutlu platform oyunları olarak karşımıza çıkıyorlar. Şu an sitemizde 250’nin üzerinde oyun mevcut. Bunlar arasından sizin için seçtiklerimizi bir inceleyin. Beğenirseniz oynaması bedava!


Blocks

Bu oyunda yer çekimine göre hareket eden blokları aynı renkten yan yana olanların üzerine tıklayarak yok ediyorsunuz ve havada kalanlar sütun sütun aşağı iniyor. Bir defada aynı renkten ne kadar kübü yok ederseniz o kadar çok puan alırsınız.


SDN Forumlarında Bu
Oyunu Oynamak İçin Tıklayın


Hexxagon

Bilgisayara karşı oynayabileceğiniz bu oyunda altıgen petekler arasında kendisini kopyalayabilen ve hoplayıp zıplayabilen taşları yönetiyorsunuz. Amaç taşlarınızı bir kare yanına klonlamak veya iki birim sıçrayıp rakibin taçlarını ele geçirmek. Oynarken biraz sinirlenebilirsiniz. 🙂


SDN Forumlarında Bu Oyunu Oynamak İçin Tıklayın

Eğer hız tutkunuyum diye geçiniyorsanız bu konuda kendinizi ispatlamanız gereken bir oyun da Action Driving Game. Üzerinize gelen engellerden ve diğer araçlardan kalmanız gerekiyor.


SDN Forumlarında Bu Oyunu Oynamak İçin Tıklayın

 

Kill Kenny

South Park’ın ilk beş sezonunda ölmediği bir veya iki bölüm bulunan Kenny McCormick’i bu defa Eric, Stan ve Kyle öldürmeye çalışıyor. İyi arkadaşların (!) attığı kesici aletlerden nasıl kaçacaksınız? Kenny’yi kurtarın!

 


SDN Forumlarında Bu Oyunu Oynamak İçin Tıklayın

 

501 Darts

Bu oyunda klasik dart kurallarına göre oynayarak puanınızı 501’den sıfıra indiriyorsunuz. Yalnız unutmayın, tahtayı tam ortadan vurmak 50 puan, 20’nin x3’puan veren minik kısmından vurmak 60 puan.

 


SDN Forumlarında Bu Oyunu Oynamak İçin Tıklayın

 

:: Sizin favorileriniz hangi oyunlar?

Bilgi için: SDN Forumları
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Oynanası 5 Oyun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Oynanası 5 Oyun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Oynanası 5 Oyun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "