Okunma

Oyun Geliştiricileri Zirvesi


21 Ekim 2012 Pazar 09:54
Oyun Geliştiricileri Zirvesi

Türk internet ekosisteminin önemli destekçilerinden olan eTohum, Oyun Geliştiricileri Zirvesi düzenliyor. Bu zirvede, Türk oyun sektörünün geliştiricileri bir araya gelecek.

3 Kasım Cumartesi günü, İstanbul Teknik Üniversitesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek etkinlikte oyunların tasarım süreçleri, oyun ekonomisi ve Türkiye’deki oyun şirketleri konuşulacak.

Türkiye’de kalite yükseliyor

Globalde oyun sektörü sürekli büyürken, Türkiye’de de oyun yapan şirketlerin sayısı artmaya devam ediyor. Özellikle yakın geçmişe kıyasla Türkiye’de oyuncular ve oyun yapım şirketlerinin kalitesinin arttığı aşikar.

eTohum’ün düzenleyeceği Oyun Geliştiricileri Zirvesi ile ilgili detaylı bilgi almak için, etkinliğin web sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz. 

:: Oyun Geliştiricileri Zirvesi
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Oyun Geliştiricileri Zirvesi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    internet explorer’ın e si mi o yoksa 😀

" Oyun Geliştiricileri Zirvesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Oyun Geliştiricileri Zirvesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Oyun Geliştiricileri Zirvesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "