Okunma

Oyun Gündemi #18 2015 Yılının En İyileri


26 Aralık 2015 Cumartesi 19:57
Oyun Gündemi #18 2015 Yılının En İyileri

2015, devam oyunlarının hüküm sürdüğü bir yıldı. Ancak bağımsız yapımlar da devam oyunlarına kafa tutacak niteliklere sahipti.

Oyuncuların devam oyunlarına yaklaşımı, her zaman biraz temkinli, biraz da duygusal olmuştur.

Bizler de elimizden geldiğince objektif olup, oyunların hangisinin neleri iyi neleri kötü yaptıklarını değerlendirdik.

Listemizdeki kimi oyunlar satış rakamlarıyla, kimisi grafikleriyle gündeme gelirken, bazıları da sunduğu değişik ve geliştirilmiş oynanabilirliğe sahip oyunlardı.

 

En iyi terimini “başarı” şeklinde algılarsak, 2015’in en iyileri listemizin oldukça yerinde göründüğünü söyleyebilirim. Bazı oyunların çıkışlarında çektikleri optimizasyon sıkıntılarını göz ardı ederek, onları düzeldikten sonraki halleriyle ele aldığımızı belirtip, sizleri Oyun Gündemi’nin 18. bölümüyle başbaşa bırakalım.

:: Sizce 2015’in en iyi oyunu hangisiydi?
yazarEvren Tepe

Bilgisayar kullanımına "abi silahlı yürümeli bi de araba yarışı oyunu istiyorum" diyerek başlayan şahsım, o zamandan beri oyunlarla sıkı fıkı olmuştur. Oyun oynayınca teknolojiden uzak kalamıyorsun. Eğlendirerek öğretiyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Oyun Gündemi #18 2015 Yılının En İyileri”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Tüm oyun dünyası içinde şu andan efsane olan , ps4, ps3 ve xbox da oyuncu rekorları kıran Destiny The Taken King'i, Black Ops 3 ü bu listeye koymamanız çok saçma ve basit olmuş. Bu değerlendirmeleri yaparken, savaş , spor, yarış, polisiye şeklinde kategorilere ayırıp her kategoriden on ar oyun koysaydınız daha mantıklı olacaktı.

" Oyun Gündemi #18 2015 Yılının En İyileri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Oyun Gündemi #18 2015 Yılının En İyileri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Oyun Gündemi #18 2015 Yılının En İyileri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "