Okunma

Oyun Gündemi #20 – GİST Özel


01 Şubat 2016 Pazartesi 12:46
Oyun Gündemi #20 – GİST Özel

Oyun Gündemi‘nin bu bölümünde, Türkiye’de düzenlenecek olan oyun fuarı Gaming İstanbul‘u konuştuk. Ülkemizde düzenlenecek olan en büyük oyun fuarı olma özelliğini taşıyan fuar, 4-7 Şubat arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlecek. Oyun adına her şeyi bulabileceğiniz fuar, başta İstanbul‘lu oyuncular olmak üzere, Türkiye’nin dört bir yanından oyunculara kapılarını açacak. Fuar hakkında daha fazla detay, Oyun Gündemi’nin 20. bölümünde sizlerle.

:: GİST’e katılacak mısınız?
yazarEvren Tepe

Bilgisayar kullanımına "abi silahlı yürümeli bi de araba yarışı oyunu istiyorum" diyerek başlayan şahsım, o zamandan beri oyunlarla sıkı fıkı olmuştur. Oyun oynayınca teknolojiden uzak kalamıyorsun. Eğlendirerek öğretiyorum.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Oyun Gündemi #20 – GİST Özel konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Oyun Gündemi #20 – GİST Özel ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Oyun Gündemi #20 – GİST Özel ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "