Okunma

Oyun İçi Mesajlaşma PS3’e Geliyor


04 Mart 2008 Salı 22:00
Oyun İçi Mesajlaşma PS3’e Geliyor
Sony, yeni nesil konsolu için geliştirmeler yapmaya devam ediyor. Sohbet yönünün Xbox Live‘a oranla zayıf kaldığı şikayetlerine dur demek isteyen yetkililer, PlayStation 3 için yaz aylarında gelecek olan 2.4 güncellemesiyle birlikte oyun içi iletişim sağlanacağını müjdeledi.

Sony Computer Entertainment İngiltere Başkanı Ray Maguire, yaz mevsiminde oyun içi iletişim kurmayı ve 2.4 yazılım güncellemesini getireceklerini söylerken, İngiltere’de PlayStation 3 satışlarının 1 milyon barajını geçtiğini de açıkladı.

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi İçin: PlayStation
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

" Oyun İçi Mesajlaşma PS3’e Geliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Oyun İçi Mesajlaşma PS3’e Geliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Oyun İçi Mesajlaşma PS3’e Geliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "