Okunma

Ubisoft’tan Dikkat Çekici Açıklamalar


22 Temmuz 2011 Cuma 06:30
Ubisoft’tan Dikkat Çekici Açıklamalar

Ubisoft‘un patronu Yves Guillemot‘a göre gelecek birkaç yıl içerisinde tabletler için çok özel oyunlar göreceğiz.

Guillemot yaptığı açıklamada; “Tablet piyasası hızla gelişmekte, biz de Apple iPad ve diğer markaların tabletlerine sahibiz”


Yeni Assassin’s Creed’ten bir görüntü

‘Sahip olduğumuz markalar etrafında oyunlar geliştiriyoruz. Böylelikle gelecek birkaç yıl içerisinde Assassin’s Creed gibi büyük oyunlarımızı tabletlerde görmeniz mümkün olacak’

‘Çok farklı oyunlar olacak. Geçmişte yapılan oyunların tablet uyarlamalarını göreceğiniz gibi yeni ve tabletlere özel oyunlar da göreceğiz’ dedi.

:: Sizce tabletler ileride oyunların gözde platformu olabilir mi?

 
yazarAta Ateş

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nde okuyan Ata; teknoloji, müzik, film ve popüler kültür yazılarıyla SDN’de kariyerine devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ubisoft’tan Dikkat Çekici Açıklamalar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ubisoft’tan Dikkat Çekici Açıklamalar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ubisoft’tan Dikkat Çekici Açıklamalar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "