Okunma

Oyuncular İçin SideWinder X6


01 Eylül 2008 Pazartesi 21:00
Oyuncular İçin SideWinder X6
Klavyenizde nümerik tuşların yer aldığı bölüm aynı zamanda programlanabilen kısayol tuşları olarak kullanılsa, üstelik bu tuşlar oyun oynarken klavyenin diğer tarafında yer alsa hoş olmaz mıydı? Bu düşünceyle hareket eden Microsoft Donanım, yeni SideWinder X6 klavye ve SideWinder X5 fare ikilisini Leipzig’de tanıttı.

Oyun Konforu İçin

Yeri değiştirilebilir tuş takımı sayesinde normal klavye konumunda sayısal tuş takımı olarak iş gören nümerik bölüm, oyun moduna geçildiğinde makro programlanabilecek bir bölüm haline geliyor. İki farklı oyun modu bulunan SideWinder X6 klavye, Cruise Control özelliği ile devasa haritalarda dolanmayı kolay hale getirerek, tuşa sürekli basılı tutmadan da belli hareketleri devam ettirmeyi sağlıyor.

Dokuz tuşlu SideWinder X5 fare ise, 2000 DPI izleme hassasiyeti, beş özelleştirilebilir tuş ve Windows Vista Oyun Gezgini’ne hızlı geçişi sağlayan Hızlı Başlat tuşu ile oyun performansını artırmak isteyen kullanıcılara hitap ediyor.

Bilgi İçin: Microsoft
Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Oyuncular İçin SideWinder X6”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  cok pahalıdır….

 2. SDN Okuru dedi ki:

  kimbilir nekadardır…

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Güzel bişeymiş ama gereksiz bence……

 4. SDN Okuru dedi ki:

  üstteki iki tane tivitır gibi şey ne?…

" Oyuncular İçin SideWinder X6 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Oyuncular İçin SideWinder X6 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Oyuncular İçin SideWinder X6 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "