Okunma

Oyunculara Yeni Fare: SideWinder X3


15 Nisan 2009 Çarşamba 08:09
Oyunculara Yeni Fare: SideWinder X3

Microsoft’un Mayıs ayında ABD’de piyasaya süreceği SideWinder X3 oyuncu faresi, SideWinder serisine giriş seviyesi bir ürün olarak katılıyor. 40 dolara satışa çıkacak olan fare’de biçim, daha önceden alıştığımız klasik SideWinder veya SideWinder X5 gibi iri bir gövdeye sahip değil. Microsoft, birçok kişinin klasik SideWinder gövdesine kolayca alışamadığını anlamış olacak ki fareyi böyle bir diyete sokmuş. Gerçi aradaki fark fazla olmasa da yeni biçim birçok kişiye daha kullanışlı gelecektir.

 

:: SideWinder X3’ün biçimini beğendiniz mi?

Bilgi için: Microsoft
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Oyunculara Yeni Fare: SideWinder X3 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Oyunculara Yeni Fare: SideWinder X3 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Oyunculara Yeni Fare: SideWinder X3 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "