Okunma

Oyunlar İçin Eşsiz Performans


25 Şubat 2010 Perşembe 07:37
Oyunlar İçin Eşsiz Performans

Yeni HD5830, PCS+ serisi özelliklerine göre üretildi. Bunun anlamı, fabrika çıkışıı hız aşırtma ayarıyla, çekirdek hızı 825 MHz ve bellek hızı da 1050 MHz ye çıkarılarak oyuncularda müthiş performans ve stabilite sunması.

PCS+ HD5830 bununla beraber süper sessiz ve verimli soğutma özelliklerini de sunuyor. 92 mm ultra soğutucu fan ve 4 ısı borusu ile dizayn edilmiş özel soğutma dizaynı GPU’yu tamamıyla kaplayarak kolayca ısıyı dağıtıyor daha düşük fan hızı, ısıyı verimli düşürerek sessizliği ayarlıyor (ATI Catalyst 10.2 Yayınlandı).

 

PCS+ HD5830, oyuncuların ihtiyacı olan HD oyun deneyimini sunuyor.

 

PowerColor PCS+ HD5830 Microsoft DirectX 11 teknolojisini ve Windows 7 deneyimi ile birlikte son oyunlar üzerinde kusursuzca destekliyor. HDMI/ Display Port/ DVI çıkışları ile ATI Eyefinity teknolojisine de sahip olan model, çoklu görüntü kabiliyetlerine imkan tanıyarak , tek kart ile 3 ekrana görüntü bölerek daha geniş bir şekilde görsel deneyim sağlıyor (Nedir Bu Trillian?).

:: Ekran kartlarında hangi markayı tercih edersiniz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Oyunlar İçin Eşsiz Performans konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Oyunlar İçin Eşsiz Performans ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Oyunlar İçin Eşsiz Performans ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "