Okunma

Oyunu kazanamayınca, demir sopa ile saldırdı!


19 Mart 2018 Pazartesi 11:41
Oyunu kazanamayınca, demir sopa ile saldırdı!

Video oyunu oynuyorsanız ve bu oyun multiplayer özelliklere sahipse, her zaman kendini bilmez bir oyuncuya denk gelme şansınız vardır. Bazı oyuncular işi ileriye götürüp, hazmedemedikleri yenilginin acısını yumruklarıyla çıkartmaya çalışabilirler. Pokemon Go üzerinde Gym’ini kaybeden oyuncu, bunun acısını diğer oyunculardan çıkartmaya çalıştı.

Pokemon Go Gym’ini kaybedince diğer oyunculara saldırdı!

Andrew Otton ve iki arkadaşı parkta oturup, beraber Pokemon GO oynadıkları sırada, korkunç bir olay yaşadılar. Oyunun doğası gereği civardaki Gym’i ele geçiren 3 arkadaş, bu sırada bir yabancının arabasını oturdukları yerin biraz yakınına park ettiğini gördüler. Arabasının içinden çıkan yabancı, 3’lünün yanına yaklaşıp, “Hanginiz Andy diye?” diye sormuş. Üstelik bu soruyu sorarken elindeki demir sopayı da tehditkar bir şekilde sallıyormuş.

Pokemon Go

Olayın baş kahramanı Andrew’in oyundaki kullanıcı adı AndySamberg olduğundan durumu hızlıca kavramış. Saldırgana yaptıkları şeyin hiçbir yanlış yanı olmadığını anlatmaya çalışsa da, ne yazık ki başarılı olamamış. Elindeki demir sopa ve kaba kuvvetle karşılık veren saldırgan, olayın ardından arabasına atlayarak uzaklaşmış.

Saldırganın kullandığı arabanın plakasının fotoğrafını alan 3 arkadaş suç duyurusunda bulunmuş. Daha sonraları yakalanan saldırganın adının ise Stephen Jolly olduğu öğrenildi. Suçlamaları reddeden Jolly, saldırganlık ve fiziksel şiddet suçlarıyla yargılanıyor.

:: Pokemon oynamaya devam ediyor musunuz?
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Oyunu kazanamayınca, demir sopa ile saldırdı!”

  1. Kerim dedi ki:

    :))) Ne deyeyim billmiyorum.

" Oyunu kazanamayınca, demir sopa ile saldırdı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Oyunu kazanamayınca, demir sopa ile saldırdı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Oyunu kazanamayınca, demir sopa ile saldırdı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "