Okunma

Özel Bilgilerinizi Hırsızlara Karşı Koruyun


27 Aralık 2010 Pazartesi 06:40
Özel Bilgilerinizi Hırsızlara Karşı Koruyun

GPS yoluyla telefonun yerini tespit edebilen ve SIM kart değiştirildiğinde yeni numara hakkında bilgi verebilen KMS9,  bu sayede telefonunuzun bulunması için adli makamlara en kısa zamanda başvurmanızı sağlıyor.

Mobil güvenlik paketi ile aynı zamanda telefonunuzda bulunan iş ve özel hayatınızla ilgili bilgi ve fotoğraflara hırsızların ulaşmasını da kolaylıkla engelleyebiliyorsunuz (Ucuz Lisanslı Kaspersky).

 

Kaspersky Mobile Security 9 hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için tıklayın.

 

Mobil cihazları her türlü tehdide karşı koruyan Kaspersky Mobil Security 9’da yer alan Privacy Protection özelliği ise kullanıcılara gizli bir kontak listesi oluşturmalarını sağlıyor. Bu sayede ilgili kişilerle gerçekleştirilen görüşme bilgisi gizli tutulabiliyor.

Yazılım ayrıca aramasını istemediğiniz kişilerin size ulaşmasının önüne geçerek, onlardan gelen mesajları otomatik olarak siliyor.

Kaspersky Mobile Security 9; Windows Mobile, Symbian ve BlackBerry işletim sistemli telefonlarla uyumluluk gösteriyor. Android uyumluluğu ise gelecek yıl içerisinde hizmete girecek.  

:: Cep telefonunuza bu tür bir koruma almayı düşünüyor musunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Özel Bilgilerinizi Hırsızlara Karşı Koruyun”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Kaspersky Mobile Security 9; BlackBerry işletim sistemli telefonlarla uyumluluk gösteren bir vesiyonunu bulamadım… Halbuki haberinizde var olduğunu yazmışsınız…

  2. SDN Okuru dedi ki:

    format atar telefona çok mu zor? Bence kesin çözüm değil

" Özel Bilgilerinizi Hırsızlara Karşı Koruyun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Özel Bilgilerinizi Hırsızlara Karşı Koruyun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Özel Bilgilerinizi Hırsızlara Karşı Koruyun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "