Okunma

Jandarma Özel Harekat Çiftlik Bank tesislerine girdi!


13 Mart 2018 Salı 15:15
Jandarma Özel Harekat Çiftlik Bank tesislerine girdi!

Çiftlik Bank‘ın Bursa’daki çiftliği mağdurlar tarafından basıldı! Verdikleri para karşılığında tesisteki hayvanları almak isteyen Çiftlik Bank mağdurları, tesis çevresinde geniş çaplı güvenlik önemleri alınmasına neden oldu.

2016‘da sanal bir çiftlik projesi olarak ortaya çıkan Çiftlik Bank, yüzbinlerce üyesine yüzde 50‘ye varan kazanç iddia ediyordu. Son zamanlarda gerçekliği tartışmaya açılan sitemin saadet zinciri olduğu dile getiriliyordu.

Çiftlik Bank mağdurları Bursa’daki çiftliği bastı

Çiftlik Bank mağdurları

Dolandırıldığını iddia eden yüzlerce kişi, Çiftlik Bank’ın Bursa’daki tesislerini basarak, hayvanları götürmek istedi. Büyük baş hayvanları yanlarında getirdikleri kamyonlara yüklemek isteyenleri, jandarma engelledi.

Olayın duyulması üzerine bölgeye gelenlerle birlikte 300‘ü aşkın mağdur çiftlik etrafında toplandı. Kalabalığı durdurmakta zorlanan jandarma, Jandarma Özel Harekat birliklerini bölgeye çağırdı.

Bakan Tüfenkçi: insanları kandırıyor

Çiftlik Bank hakkındaki iddiaların artması üzerine şirkete idari yaptırımlar uygulamaya başlayan Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, şirket hakkında bir de soruşturma açmıştı. Soruşturma kapsamında da Kuzey Kıbrıs’a 200 milyon liranın üzerinde para gönderildiği tespit edilmişti. Konuyla alakalı açıklama yapan Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Çitflik Bank yetkililerinin sistemi döndürmelerinin mümkün olmadığını ve insanları kandırdığını belirtti.

::Çiftlik Bank hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Jandarma Özel Harekat Çiftlik Bank tesislerine girdi!”

  1. batuhan dedi ki:

    adamlar simdi vurgundan yaptıkları paraları kıbrısta otellerde kızlarla catır catır yıyorlar afıyet olsun

  2. Burak dedi ki:

    Etrafımda çok davet eden oldu yanımda parasını çeken arkadaşlar oldu ama 10 milyar veriyosun her ay 1 mil yar çekiyosun kendi paranı çekip mutlu oluyosun 3 milyar 4 milyar çektiriyor 6 milyar içerde kullanılıyor hiç kimse durduk yere kimseye para dağıtmaz ve buna inananlar oldu ülkenin iq seviyesi ne kadar düşük olduğu belli oldu kredi çeken oldu alın size kredi hayırlı işler.

" Jandarma Özel Harekat Çiftlik Bank tesislerine girdi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Jandarma Özel Harekat Çiftlik Bank tesislerine girdi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Jandarma Özel Harekat Çiftlik Bank tesislerine girdi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "