Okunma

Tellcom ÖİV İndirimini Faturaya Yansıtıyor


05 Mart 2009 Perşembe 12:43
Tellcom ÖİV İndirimini Faturaya Yansıtıyor

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Tellcom Genel Müdürü Murat Erkan, iletişimin günlük yaşam için zorunlu bir ihtiyaç haline geldiğini belirterek, internet aboneliği üzerinden alınan ÖİV‘nin yüzde 15’ten yüzde 5’e çekilmesinin gerek tüketicilere gerekse sektöre olumlu katkılarda bulunacağını söyledi. Vergi indirimini müşterilerine yansıtmaktan memnun olduklarını belirten Erkan, yeni düzenlemeler ile rekabet ortamının daha da hareketleneceğini ifade etti.   

:: Haber ile ilgili düşüncelerinizi forumda paylaşın.

Bilgi için: Tellcom
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Tellcom ÖİV İndirimini Faturaya Yansıtıyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    hepsi indirdi zaten marifet gibi bide yazılmış gereksiz bir konu olmuş.

" Tellcom ÖİV İndirimini Faturaya Yansıtıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tellcom ÖİV İndirimini Faturaya Yansıtıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tellcom ÖİV İndirimini Faturaya Yansıtıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "