Okunma

Java Day İstanbul’da Neler Var?


22 Haziran 2009 Pazartesi 14:48
Java Day İstanbul’da Neler Var?

İlk olarak 2000’de düzenlenen Java Day İstanbul etkinliği 2009’a tarih değiştirerek başlıyor. Organizasyon, bundan böyle ABD’de her yıl Haziran ayında düzenlenen JavaOne Konferansı’nın ardından gerçekleştirilecek. Java dünyasının bu önemli etkinliği hakkındaki tüm detayları Sun Microsystems Yazılım İş Ortakları Satış Müdürü Dr.Funda Öncü ile konuştuk.

İzleyin!

Her yıl yüzlerce kişinin katıldığı bu önemli Java etkinliği 25 Haziran 2009‘da İstanbul Swissotel’de gerçekleştirilecek. ABD’deki JavaOne etkinliğinin hemen ardından gerçekleştiği için, orada anlatılan tüm yeniliklerin de paylaşılacağı Java Day 2009 İstanbul’a katılmak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

:: Bu etkinliğe katılmayı düşünüyor musunuz?

Bilgi için: Sun Microsystems
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Java Day İstanbul’da Neler Var? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Java Day İstanbul’da Neler Var? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Java Day İstanbul’da Neler Var? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "