Okunma

Şarkıları Dilediğiniz Gibi Değiştirin


18 Mart 2009 Çarşamba 20:34
Şarkıları Dilediğiniz Gibi Değiştirin

Gerçek bir DJ gibi elinizin altındaki çok sayıda efekti istediğiniz gibi şarkılarınıza uygulayabileceğiniz Pacemaker Editor görsel olarak oldukça güçlü bir arayüze sahip. Tüm bu yapabildiklerine rağmen tamamen ücretsiz olan bu yazılım ayrıca bir müzik kütüphanesi olarak da kullanılabiliyor. Herhangi bir müzik dosyasını açtıktan sonra istediğiniz bir efekti sürükle bırak mantığı ile şarkıya uygulayabilirsiniz. Eğer efektler konusunda fazla bir bilginiz yoksa üretici sayfasında yer alan bu bölümden istediğiniz efekti örnek bir ses ile dinleyebilir ve buna göre seçimlerinizi yapabilirsiniz. Müzik dosyalarının etiketlerini de düzenleyebildiğiniz Pacemaker Editor, müzik ile uğraşmayı seven her kullanıcının sisteminde olması gereken bir yazılım.

İndirin

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (32,37 MB)

:: Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için: Pacemaker
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Şarkıları Dilediğiniz Gibi Değiştirin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Şarkıları Dilediğiniz Gibi Değiştirin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Şarkıları Dilediğiniz Gibi Değiştirin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "