Okunma

Palm Pre, iPhone’a Yetişebilir Mi?


01 Temmuz 2009 Çarşamba 08:51
Palm Pre, iPhone’a Yetişebilir Mi?

Herkes iPhone 3GS’i konuşadursun, Palm Pre‘nin de bu arada eli armut toplamıyor. Üç günde bir milyon gibi inanılmaz satış rakamlarına ulaşamasa da Palm Pre’nin beklentileri karşıladığı ortaya çıkıyor.

Yapılan açıklamada Palm Pre’nin Haziran ayı boyunca 300 bin adet sattığı belirtildi. iPhone’un satış rakamlarıyla karşılaştırınca bu sayı gözünüze az gözükebilir fakat cihazın az sayıda piyasaya çıkmasına rağmen beklentileri büyük ölçüde karşıladığı söyleniyor.

Palm Pre’nin satış rakamlarının önümüzdeki aylarda daha da artması bekleniyor. Eğer beklenen artış olursa hedeflenen 10 milyon sayısına ulaşılabilir.

:: Palm Pre toplamda 10 milyon adet satabilir mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Palm Pre, iPhone’a Yetişebilir Mi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Palm Pre, iPhone’a Yetişebilir Mi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Palm Pre, iPhone’a Yetişebilir Mi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "