Okunma

Palm Pre, iPhone’u Tahtından Edecek mi?


06 Nisan 2009 Pazartesi 06:14
Palm Pre, iPhone’u Tahtından Edecek mi?

Palm‘ın Pre isimli yeni ürünü, kullanıcılara iPhone benzeri kullanımı kolay bir arayüz ve erişilebilirlik sunuyor. Bunun yanında, ciddi bir artı olarak, Palm Pre‘de birden fazla uygulama aynı anda çalışabiliyor (arka plana attığınız uygulamalar). Linux tabanlı webOS, görünüşe göre Palm OS‘tan çok daha gelişmiş ve esnek bir yapıya sahip. Bunun yanında Palm Pre kendisini bir yere bağlı olmadan güncelleyebiliyor ve aynı zamanda Apple App Store gibi bir yazılım merkezi de ürünle beraber kullanıcılara sunulacak. Yani, Palm Pre’nin çıkışı iPhone’a göre daha az eksikli olacağa benziyor.

:: Palm Pre, iPhone’u döver mi?
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Palm Pre, iPhone’u Tahtından Edecek mi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Palm Pre, iPhone’u Tahtından Edecek mi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Palm Pre, iPhone’u Tahtından Edecek mi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "