Okunma

Palm Pre Kaç Dolara Satılacak?


22 Mayıs 2009 Cuma 12:55
Palm Pre Kaç Dolara Satılacak?

Sprint Nextel ve Palm sonunda beklenen telefon Pre’yle ilgili fiyat açıklamasında bulundular. İki yıl taahhütlü olmak üzere cihazı 199 dolardan Haziran ayının 6’sında piyasaya sürmeye hazırlanan ikili, yeni cihazı Best Buy, RadioShack ve bazı Wal-Mart mağazalarında satışa çıkarmaya hazırlanıyor.

Posta ile 100 dolar geri ödemeli gerçekleştirilecek kampanyada 199 dolardan satışa sunulacak olan Palm Pre‘nin Touchstone şarj kiti 69,99 dolardan etiketlendirilecek. Palm Pre’yi kontratsız almak isteyenler ise 549 doları gözden çıkarmalı.

Palm Pre’nin satışa çıkması planlanan gün ise cumartesi. Satış ve etkinlik için iyi bir gün. Ancak 6 Haziran Apple’ın yeni iPhone’u açıklaması beklenen Worldwide Developers Conference – Dünya Geliştiriciler Konferansı’ndan iki gün önceye denk geliyor. Bu ise Pre almayı düşünenleri iPhone’u görmek için beklemeye itebilir.

:: Palm Pre sizce Türkiye’ye ne zaman, kim ile, kaç paraya gelir?

 
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Palm Pre Kaç Dolara Satılacak? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Palm Pre Kaç Dolara Satılacak? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Palm Pre Kaç Dolara Satılacak? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "