Okunma

Piyasada Yok Ama Müşteri Kuyrukta


18 Şubat 2009 Çarşamba 12:56
Piyasada Yok Ama Müşteri Kuyrukta

Yeni Pre ile ilgili size zaman zaman çeşitli haberler aktarıyoruz. Kısa bir tanıtımla birlikte 30’dan fazla fotoğraftan oluşan galerisini sitemizi takip edenler farketmiştir. Barselona’daki Mobile World Congress 2009’da resmi tanıtımı yapılan ama henüz piyasada olmayan Pre için şimdiden bir community sitesi bir de aksesuar alışveriş sitesi hazırlanmış bile.


Potansiyel Pre kullanıcıları ürün piyasaya çıkmadan buluştu.

Pre Community adını taşıyan bu online topluluğun sitesinde Pre ile ilgili tüm resmi haber ve duyuruların yanısıra, etrafta dolaşan dedikoduları da takip edebilmek mümkün. Pre’nin sızan videoları, destekleyen uygulamalar vb. gelişmeleri buradan rahatlıkla takip edebiliyor, foruma üye olarak olmayan Pre deneyimlerinizi paylaşabiliyor, aklınıza takılan sorulara yanıt bulabiliyorsunuz. Eğer Pre ilginizi çektiyse precommunity.com adresinden siz de henüz piyasada olmayan bu ürünün potansiyel kullanıcılarıyla tanışabilirsiniz.

Aksesuarı Önceden Almak

Ürün dediğimiz gibi henüz piyasada değil ama almayı düşündüğünüz Pre için şimdiden kılıf, çanta, yedek pil, şarj cihazı gibi aksesuarları satın alabiliyorsunuz. Sitede 12 farklı kategoride 100’lerce ürün olduğunu belirterek Pre’nin Palm yöneticilerinin yüzünü güldüreceğini söyleyebiliriz, bakalım ilk olarak ABD’de Sprint tarafından sunulacak olan, Avrupa’da ise Vodafone logolu olarak satılacağı dedikodusu dolaşan Pre piyasaya çıktığında nasıl bir etki bırakacak.

:: Pre bu iddialı girişle iPhone’u ne kadar zorlayabilir?
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Piyasada Yok Ama Müşteri Kuyrukta konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Piyasada Yok Ama Müşteri Kuyrukta ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Piyasada Yok Ama Müşteri Kuyrukta ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "