Okunma

Pre’yi Kimin Üreteceği Belli Oldu


23 Mart 2009 Pazartesi 08:29
Pre’yi Kimin Üreteceği Belli Oldu

Hemen hemen tüm elektronik cihazlar gibi Pre de uzakdoğuda üretilecek. Palm, Pre’nin üretilmesi için Tayvan merkezli Chi Mei Communication Systems ile anlaştı. Chi Mei ismi size pek tanıdık gelmeyebilir, ancak firmanın bağlı olduğu holdingin Türkiye’de de tanınan Foxconn olduğunu söylersek aklınızda bazı şeyler canlanabilir sanırız.


Palm Pre, Tayvan’dan ceplerimize ulaşacak.

Palm Pre’nin resmi çıkış tarihi olarak 1 Temmuz 2009 belirlenmişti. Bu tarih, en büyük rakibi kabul edilen Apple iPhone’un ilk çıkış tarihi ve aynı zamanda imzalanan iki yıllık sözleşmelerin bitişinin hemen ertesi günü. Palm, bu şekilde kullanıcıların iPhone yerine Pre’ye geçmesini bekliyor.

:: Pre türü telefonlar ne kadar ilginizi çekiyor?
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Pre’yi Kimin Üreteceği Belli Oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Pre’yi Kimin Üreteceği Belli Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Pre’yi Kimin Üreteceği Belli Oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "