Okunma

Twitter Yasak Deliyor


30 Mart 2009 Pazartesi 09:30
Twitter Yasak Deliyor

NDA, ya da bizdeki tanımıyla ambargolu haber, yani belirlenen bir tarihe kadar haber yapma yasağı kavramı internette geçerliliğini yitiriyor. Palm’in Haziran sonu, Temmuz başından itibaren vitrinlere yerleştireceği Pre’yle ilgili ilk yorumlar, ürünü test eden Logiccom’un CEO’su Jim Van tarafından Twitter’a sızdırıldı. Twitter’daki hesabından Pre’yle yaşadıklarını anlatan Jim Van’a Palm yetkililerinin tepkisi merak ediliyor.


Pre’yle ilgili yasaklar Twitter’da delindi.

 

Jim Van’ın yazdığı mesajlar altında 26’sında ürünü kullanmaya başladığı, pilinin yoğun kullanımda 8 saat boyunca çalıştığı ile Facebook ve Twitter kullanımıyla ilgili yaşadıkları bulunuyor. Haberin çıkmasının ardından Jim Van’ı Twitter’daki takip listemize eklemek istediğimizde onay gerektiren hesaplar arasında gördüğümüzü de belirtmemiz gerekiyor.

:: Siz Twitter’dan neler paylaşıyorsunuz?
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Twitter Yasak Deliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter Yasak Deliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter Yasak Deliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "