Okunma

Panasonic de Dayanamadı


05 Şubat 2009 Perşembe 06:07
Panasonic de Dayanamadı

Panasonic, masrafları azaltma amacıyla dünya genelinde tam 15.000 kişinin işine son vereceğini açıkladı. İşten çıkarmaların yarısı firmanın memleketi olan Japonya‘da, diğer yarısı ise okyanus aşırı ülkelerde yapılacak.

Üçüncü çeyrekte her ürün gamında satışların düştüğünü belirten şirket yetkilisi Makoto Uenoyama, dördüncü çeyreğe dair ise daha da büyük kayıplar (30 milyar yen) beklediklerini ekliyor. Bu işten çıkarmaların ise firmaya 100 milyar yen civarında bir tasarruf sağlaması bekleniyor.

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi için : Panasonic
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Panasonic de Dayanamadı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Panasonic de Dayanamadı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Panasonic de Dayanamadı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "