Okunma

Panasonic Lumix İle İstanbul


18 Eylül 2007 Salı 13:00
Panasonic Lumix İle İstanbul
Tekofaks Panasonic’in fuar öncesi düzenlenen ve gelenekselleşen "Basın Bilişim Yemeği"nin bu yılki onur konuğu dünyaca ünlü fotoğrafçı Luis Castaneda’ydı. 1964 yılında profesyonel fotoğrafçılığa başlayan Castaneda gecede basın mensuplarına tecrübelerini aktardı ve Panasonic Lumix serisi fotoğraf makinalarıyla İstanbul’da çektiği fotoğraflardan oluşan bir sunum yaptı.

İzleyin

Tekofaks’ın CeBIT öncesi İstanbul’daki "Basın Bilişim Yemeği"ne katılan Castaneda, gecede basın mensupları ile 43 yıllık profesyonel fotoğrafçılık hayatında elde edindiği tecrübelerini paylaştı ve onlara Panasonic’in Lumix serisi fotoğraf makineleriyle neler yapılabileceğini çektiği fotoğraflar aracılığı ile aktardı.

Luis Castaneda’dan İstanbul Fotoğrafları

:: Pansonic Lumix ve Luis Castaneda’nın İstanbul fotoğrafları hakkındaki görüşlerinizi forumlarda paylaşın.

SDN – http://shiftdelete.net




yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Panasonic Lumix İle İstanbul konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Panasonic Lumix İle İstanbul ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Panasonic Lumix İle İstanbul ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "