Okunma

Panasonic SC-BTT770EGK Video İnceleme


03 Aralık 2011 Cumartesi 15:41
Panasonic SC-BTT770EGK Video İnceleme

LED televizyonların yayılması ve ekran boyutlarının gözle görülür bir şekilde artmasıyla artık salonlar, film izlemeye daha uygun bir hale geliyorlar. Eskiden tüplü televizyonlar hem pahalı, hem de “bir yere konumlandırılamaz” olduklarından, küçük modeller tercih ediliyordu. Şimdi ise böyle bir problem kalmadığı için duvar büyüklüğünde LED televizyonlar satın alınabilir durumda. Hal böyle olunca da, insanlar film izleme keyfini, ses sistemleri ile destekliyorlar. Panasonic’in bu modeli de, hem ses sistemi, hem de yüksek kaliteli BluRay oynatıcıyı beraber sunan bir ürün.

Hem BluRay, hem internet, hem ses sistemi

Ortalama bir DVD oynatıcı boyutundaki ana ünite, hem anfi, hem de BluRay oynatıcı özelliğini içerisinde barındırıyor. BluRay oynatıcı dediğime bakmayın. Zira BluRay’in yanında USB üzerinden video, müzik ve fotoğraf izlemeniz / dinlemeniz de mümkün. Tüm bunların yanında, internete de bağlanarak çeşitli içeriklerden faydalanabiliyor olmanız, işin kaymağı. Oynatıcının en hoş kısmı ise, çoğu akıllı televizyonda ve BluRay oynatıcısında dahili olmayan kablosuz ağ bağdaştırıcısının, direk cihaz içerisinde gömülü olması. Böylece gidip ekstra aparata para harcamak zorunda kalmıyorsunuz.

6 kanallı ses sunabilen cihaz, ses kalitesiyle dikkatleri üzerine çekebiliyor. 1000 watt gücündeki ses sistemi, hemen hemen her evin salonuna yeterli olacaktır.

Panasonic SC-BTT770EGK

Ev Sinema Sistemi

Oynatıcı tipi: BluRay

İnternet bağlantısı: Kablosuz

Medya tipi: Video, müzik, resim, radyo, internet

Ses çıkışı: 6 kanal

Ses çıkış gücü: 1000 watt

Güç tüketimi: 85 watt

Ekstra: iPhone Dock

Bilgi için: Panasonic
Telefon: 444 72 62

:: Ev sinema sistemi alırken nelere dikkat edersiniz?
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Panasonic SC-BTT770EGK Video İnceleme”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ev sinema sistemim var ama tv deki sesleri nasıl alacagımı bilmiyorum yardımcı olabilirmisin

  2. exantric dedi ki:

    sesinide duyaydık fena olmazdı sanırım

  3. mylife.eg dedi ki:

    Panasonic hayatta almam.

" Panasonic SC-BTT770EGK Video İnceleme konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Panasonic SC-BTT770EGK Video İnceleme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Panasonic SC-BTT770EGK Video İnceleme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "