Okunma

Panda Cloud Bir Üst Seviyeye Yükseldi


22 Haziran 2011 Çarşamba 13:51
Panda Cloud Bir Üst Seviyeye Yükseldi

Bulut yapısı sayesinde sürekli güncel güvenlik sunan Panda Cloud Antivirüs 1.5 sürümüne yükseldi. Performans geliştirmeleri içeren bu sürüm güvenlik konusunda da artırılmış içerik sunuyor.

Panda Türkiye distribütörü Avtürk Genel Müdürü Okan Horasan‘ın açıklamalarına göre yazılımın 1.5 sürümü dosyaların uzantılarına göre, potansiyal tehditleri belirlemek için daha gelişmiş özelliklere sahip oldu.

Panda Cloud 1.5 Neler Sunuyor?

Yeni aktivite ekranı sunan Panda Cloud Antivirüs 1.5 bu sayede daha önce belirlenmiş virüs ve tehditleri daha güvenli şekilde raporlayabiliyor.

CPU kullanımını da düşüren yeni sürümü tarama hızını büyük oranda artırmış.

:: Yazılımın yeni sürümündeki gelişmeler yeterli olmuş mu?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Panda Cloud Bir Üst Seviyeye Yükseldi”

  1. lokman686868 dedi ki:

    cpu hızlarını yavaşlatma büyük sorun cidden

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Panda cloud antivirüsü kullanıyorum ve çok ***** yormuyor ve açılış-kapanış süresini kısaltı***** ve trojan bulma konusunda çok başarılı.Tarama hızıda normal herkese tavsiye ederim.

" Panda Cloud Bir Üst Seviyeye Yükseldi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Panda Cloud Bir Üst Seviyeye Yükseldi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Panda Cloud Bir Üst Seviyeye Yükseldi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "