Okunma

Panda Cloud’a Beş Yıldız!


12 Haziran 2011 Pazar 19:00
Panda Cloud’a Beş Yıldız!

Güvenlik firması Panda, bulut temelli güvenlik sistemi Panda Cloud Office Protection ile dikkat çekiyor. Rusya’daki en önemli bilişim yayınlarının ortak verdiği karara göre, Panda Cloud Office Protection, beş yıldız elde ederek en iyi bulut güvenlik yazılımı ünvanını kazandı.

Olumlu Eleştiriler

Otoritelerin Panda Cloud hakkındaki, “Bulut bazlı Collective Intelligence, kullanıcıların yoğun kaynak içeren işlemlerini buluta aktarmalarını opsiyonu sunuyor. Böylece anti virüsün bilgisayarlar üzerinde meydana gelen performans düşüşlerini asgari düzeye çekiliyor ediyor. Panda Cloud Office Protection,  eski ve yetersiz olarak nitelendirilebilecek bilgisayarlardaki tehditlleri dahi durdurabilir.” ifadeleri dikkat çekti.

:: Sizce en iyi bulut temelli koruma sistemi hangisi?

 
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Panda Cloud’a Beş Yıldız! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Panda Cloud’a Beş Yıldız! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Panda Cloud’a Beş Yıldız! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "