Okunma

Panda’yı Hangi Firma Getirecek?


02 Mart 2011 Çarşamba 19:54
Panda’yı  Hangi Firma Getirecek?

Hızlı internet bağlantılarının artmasıyla birlikte ülkemizdeki sanal tehditlerin tehlikesi de yükseliş gösterdi. Sanal tehdit bölgesi olarak anılan ülkeler arasına giren Türkiye  güvenlki firmalarının da ilgisini çekiyor.

Panda Antivirüs ülkemiz pazarında daha iyi bir yer oynamak için kendine Türk bir partner seçti. Peki güvenlik firmasının distribütörü hangi şirket oldu?

Panda Hangi Firmayla Geliyor?

2010 yılında kurulan AvTurk firması Panda ürünlerini bundan sonra ülkemize getirecek. Panda’nın ücretsiz tarama çözümlerinin raporuna göre tüm dünyadaki bilgisayarın yaklaşık yüzde 50‘sinde mutlaka tehlikeli bir yazılım bulunuyor.

Panda son dönemlerde cloud antivirüslere yaptığı yatırımlarla dikkat çekmişti.

:: Panda ürünlerinden beklentileriniz nelerdir?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Panda’yı Hangi Firma Getirecek? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Panda’yı Hangi Firma Getirecek? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Panda’yı Hangi Firma Getirecek? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "