Okunma

Papa’nın iPhone’da Ne İşi Var?


24 Mayıs 2009 Pazar 08:19
Papa’nın iPhone’da Ne İşi Var?

Yeni bir web portalı ve bir Facebook uygulaması hazırlayan Katolik Kilisesi, kendi iPhone uygulamasını da duyurdu. Henüz Apple tarafından onaydan geçmemiş olsa da, Vatikan’ın uygulaması, iPhone kullanıcılarına Papa 16. Benedict‘in konuşmalarını dinleme ve izleme olanağı tanıyacak.

Din İşleri ile Facebook İşleri Ayrılmalı mı?

Facebook uygulaması ise, Papa’nın 20 farklı sanal kartpostalını gönderme ve alma imkanı sunuyor. İngilizce, Fransızca, Almanca ve İspanyolca metinlerin bulunduğu kartpostalların Facebook kullanıcıları tarafından ne derece kabul göreceği şimdilik belirsiz.

:: Sizin bu konu hakkında görüşleriniz nedir? Forumda paylaşın.
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Papa’nın iPhone’da Ne İşi Var? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Papa’nın iPhone’da Ne İşi Var? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Papa’nın iPhone’da Ne İşi Var? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "