Okunma

Papara Kart ile neler yapılabilir? (VİDEO)


01 Aralık 2017 Cuma 13:08
Papara Kart ile neler yapılabilir? (VİDEO)

Papara Kart ile neler yapılabilir? videomuzda, geçtiğimiz günlerde “Papara Kart nedir?” videomuzla anlattığımız ön ödemeli kart ile yapabileceklerinizi sıraladık.

Papara Kart ile neler yapılabilir? 

Papara Kart ile hem online hem de fiziksel noktalardan alışveriş yapabiliyorsunuz. Tabii ki ön ödemeli bir kart olduğu için kartınızda olan para kadar harcama yapabiliyor ve kredi kartı gibi ay sonu gelen yüksek ekstre sürprizlerini yaşamıyorsunuz.

Tabii ki alışveriş yapmadan önce kartımızı sisteme tanıtmamız gerekiyor. Bunu da ister web sitesi üzerinden istersek de servisin iOS veya Android uygulamasından saniyeler içerisinde yapabiliyoruz.

Kart tanımlama işlemi sonrası alışveriş dışında ATM’den para çekmek de mümkün. Tabii ki bir önceki videomuzda anlattığımız birbirinden farklı Papara kart özelliklerini de tekrar hatırlatmakta fayda var. Websitesi ve mobil üzerinden satılan kartlar sözleşmeli, çipli ,temassız işlem özelliği olan kart. Tüm dünyadaki fiziksel ve sanal poslardan işlem yapabilen, dünyadaki tüm ATM’lerden nakit çekebilme özelliğine sahip bir karttır.
yazarKerem Enginar

Özellikle akıllı telefonlar olmak üzere uzun süredir en yeni mobil ürünleri inceleyen Kerem, bunun yanı sıra donanım ürünleriyle de ilgileniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

1 yorum - “Papara Kart ile neler yapılabilir? (VİDEO)”

  1. Nedir. dedi ki:

    Yurtdışından aliexpress falan gibi yerlerden bu kartla alış veriş yapabiliyor muyuz?
    10₺ çekmek için 5₺ de bankaya mı verdin 🙂

Geri bildirim