Okunma

Para İade Garantili CCNA Eğitimi


14 Temmuz 2009 Salı 11:28
Para İade Garantili CCNA Eğitimi

Bilgi Teknolojileri Eğitimi pazarının önde gelen firmalarından ve Cisco Yetkili Eğitim Merkezi AcademyTech, bilgisayar ağları konusunda dünyanın en yaygın sertifikasyon programlarından CCNA sertifikasyon eğitiminde ‘para iade garantili’ kampanya başlattı.
 


AcademyTech’in CCNA kampanyası Ağustos sonuna kadar devam ediyor.

Ağustos ayı sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında AcademyTech’e kaydolan ve derslerin en az yüzde 80’ine devam eden öğrenciler, CCNA sertifika sınavını geçememeleri durumunda bir sınav hakkına daha sahip oluyorlar. Eğer ikinci sertifikasyon sınavından da başarısız olurlarsa paralarını iade alabiliyorlar. AcademyTech’in ‘para iade garantili’ CCNA sertifikasyon eğitimi kampanyasına katılmak için temel bilgisayar bilgisi dışında herhangi bir ön şart aranmıyor.

 

Ağ Uzmanlığı İhtiyacı Artıyor

Türkiye’de ağ uzmanlığı açığının önemli boyutlarda olduğunu ve iletişim teknolojileri ve video-konferans gibi ağ tabanlı yeni uygulamaların yaygınlaşma sürecinde bu ihtiyacın daha da artacağını söyleyen AcademyTech Genel Müdürü Özcan Yıldız, CCNA sertifikasının hem kariyerini geliştirmek isteyen bilgi teknolojisi profesyonelleri hem de bilgi teknolojileri alanında iş bulmak isteyenlerin amaçlarına ulaşmada yardımcı olacağını belirtiyor.
 


AcademyTech Genel Müdürü Özcan Yıldız, eğitim verdikleri kişilerin hepsinin sınavdan geçeceğine inanıyor.

AcademyTech’in bilgi teknolojileri eğitimi alanında 10 yıllık tecrübesi sayesinde ‘para iade garantili’ kampanya düzenlemeye karar verdiklerini söyleyen Yıldız, “AcademyTech olarak hem 10 yılı aşan deneyimimiz ve uzman eğitmenlerimiz sayesinde kampanyadan yararlanarak CCNA eğitimi almak isteyenlerin tümünün sertifika sınavını sorun yaşamadan geçeceklerine inanıyoruz” diye konuştu.

:: CCNA sertifikası almayı planlıyor musunuz?

Bilgi için: AcademyTech
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Para İade Garantili CCNA Eğitimi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Ya bu kurs tam anlamıyla rezalet neden hep reklamı var.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    devamlı reklamını yaptığınız kursun gerçek yüzünü de biraz kaleme alırsanız süper olur.

" Para İade Garantili CCNA Eğitimi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Para İade Garantili CCNA Eğitimi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Para İade Garantili CCNA Eğitimi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "