Okunma

Partiye Ev Sahipliği Yap, Windows 7’yi Kap


06 Eylül 2009 Pazar 01:19
Partiye Ev Sahipliği Yap, Windows 7’yi Kap

 

Microsoft Windows 7′nin başarı yakalaması için her yolu denemeye kararlı gözüküyor. Yazılım devinin son pazarlama kampanyası ise oldukça ilginç. Windows fanatiklerini yeni işletim sistemi için bir parti düzenlemeye davet eden Microsoft, Windows 7 partisisine ev sahipliği yapanlara sınırlı sayıda piyasaya sürülecek olan Windows 7 Signature Edition hediye edecek.

Microsoft’un bu garip pazarlama yöntemi ülkemiz için geçerli değil. Partiler Avustralya, İtalya, Kanada, Japonya, Meksika, Fransa, İspanya, Almanya, ABD, Hong Kong, İngiltere ve Hindistan’da düzenlenecek.

:: Microsoft, Windows 7 ile beklediği başarıyı elde edebilcek mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Partiye Ev Sahipliği Yap, Windows 7’yi Kap”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    partiye harcanan parayla kaçtane w7 alınır ??? 🙂

" Partiye Ev Sahipliği Yap, Windows 7’yi Kap konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Partiye Ev Sahipliği Yap, Windows 7’yi Kap ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Partiye Ev Sahipliği Yap, Windows 7’yi Kap ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "