Okunma

Parolalarınızı Kimse Çözemesin


25 Şubat 2009 Çarşamba 19:16
Parolalarınızı Kimse Çözemesin

İnternet sitelerindeki her şifreniz birbirinin aynısı ve oldukça kolay tahmin edilebilen türdense bir internet kullanıcısı olarak gizliliğinizin korunması açısından büyük bir tehlike altındasınız. Ancak Password Generator Professional ile istediğiniz karakter sayısında ve biçiminde, değişik uzunlukta parolalar oluşturabilir ve bunları yine bu yazılım aracılığıyla ile depolayabilirsiniz.Resmin büyük halini görmek için üzerine tıklayın.

 

Generate butonu ile yeni şifreler oluşturabilir ve listelenen bu şifreleri yeni bir dosya altına alabilirsiniz veya sonradan kullanılmak üzere panoya kopyalayabilirsiniz. Parolalarda kullanılacak karakterlerin türünü, uzunluğunu ve karmaşıklık durumunu isteğinize göre ayarlayabileceğiniz Password Generator Professional ile güçlü parolalar oluşturarak bilgisayar ve internet ortamındaki gizliliğinizi korumaya devam edebilirsiniz.

İndirin

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (2,9 MB)

:: Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için: Kristanix Software
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Parolalarınızı Kimse Çözemesin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Parolalarınızı Kimse Çözemesin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Parolalarınızı Kimse Çözemesin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "