Okunma

Patlican Üyelerine Bodrum’da Tatil Hediye!


16 Haziran 2009 Salı 08:36
Patlican Üyelerine Bodrum’da Tatil Hediye!

Avea’nın gençlik platformu Patlican, üyelerine özel sunduğu avantajlar ve kampanyalar ile fark yaratmaya devam ediyor.
Patlican’ın 15 – 19 Haziran 2009 tarihleri arasında devam edecek yeni kampanyası kapsamında; wap.patlican.com.tr’de her gün farklı saatlerde yayınlanacak tatille ilgili 5, kampanya dönemi boyunca toplam 20 adet soruya en fazla doğru cevabı veren üyeler ücretsiz tatille ödüllendiriliyor.

Sorulara goğru cevabı ver, tatili kap.

Birinciliği elde eden Patlican üyesi 3 gün, ikinci ve üçüncü olan üyeler ise 2 gün olmak üzere birer arkadaşlarıyla birlikte Bodrum Torba Zeytinada Otel’de ücretsiz tatil yapma fırsatı kazanıyor.

:: Patlican hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Patlican Üyelerine Bodrum’da Tatil Hediye! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Patlican Üyelerine Bodrum’da Tatil Hediye! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Patlican Üyelerine Bodrum’da Tatil Hediye! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "