Okunma

Paul McCartney’in Kişisel Arşivi Dijitalleşiyor


01 Kasım 2010 Pazartesi 15:45
Paul McCartney’in Kişisel Arşivi Dijitalleşiyor

HP, Beatles grubunun efsane müzisyeni Paul McCartney‘nin sanat arşivini, kendi geliştirdiği Özel Bulut Bilişim teknolojisiyle dijital ortama aktarmak için yeni bir proje başlattı.

Firmanın müzik şirketi, McCartney Productions Limited (MPL) şirketi ile birlikte yürütülen proje Beatles hayranlarına açık olacak.

 

 

Herkese Açık İçerik

HP, McCartney‘in kişisel arşivinde bulunan resimlerini, bestelerini, tablolarını filmlerini ve videolarını özel bir bulut sistemin içinde aktaracak.

Kullanıcıların ücretsiz olarak girebileceği bu bulut sisteminde, sanatçının ünlü bestelerinin orjinal kayıtları da bulunacak.

:: Sizce bu arşivleme yöntemi hangi sanatçılar için devam etmeli?

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Paul McCartney’in Kişisel Arşivi Dijitalleşiyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Paul McCartney’in Kişisel Arşivi Dijitalleşiyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Paul McCartney’in Kişisel Arşivi Dijitalleşiyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "