Okunma

Paylaşanlar Gizli Kalacak


29 Ocak 2008 Salı 22:00
Paylaşanlar Gizli Kalacak
Amerika Birleşik Devletleri‘nde sıkça gördüğümüz, RIAA veya MPAA‘nın internet servis sağlayıcısı şirketten kullanıcıların bilgilerini alıp onlara dava açması durumu, Avrupa Birliği ülkelerinde gerçekleşmeyebilir. Her ne kadar geçerli kanunlarda bazı pürüzler olsa da, Telefonica‘nın kullanıcı bilgisi vermeme kararını desteklemiş durumda. Telefonica, yaptığı açıklamada, İspanyol kanunlarının da bu durumu desteklediğini ve kişi bilgilerinin dosya paylaşımı gibi bir davada verilemeyeceğini belirtti.

SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Paylaşanlar Gizli Kalacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Paylaşanlar Gizli Kalacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Paylaşanlar Gizli Kalacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "