Okunma

Paylaşım Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı


05 Mart 2011 Cumartesi 07:01
Paylaşım Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Kişisel verilerinizi istediğiniz yerden ulaşmaya ne dersiniz? Hatta arkadaşlarla içeriklerin paylaşılması? Küçük bir topluluk oluşturmak ve bu toplulukta herkesin dosya paylaşılmasını sağlamak.

Üstelik bunu yapabilmek için çok fazla bir ağ bilgisine sahip olmanız da gerekmiyor.  İstenilen tek şart, Iomega’nın Store Center, iConnect veya Home Media ürünlerine sahip olmak. Ve Internet’e bağlanabilmek.

Videoyu İzle

Iomega’nın son kullanıcı ve KOBI’ler için geliştirdiği Personal Cloud çözümü, verilerinize güvenli bir paylaşım sunuyor.  Personal Cloud’un benzer bulut bilişim çözümlerinden farkı  ücretsiz olması.

Sizin yapmanız gereken tek şey Iomega NAS cihazlarının ara yüzüne bağlanmak, Cloud servisini aktif hale getirmek ve arkadaşlarınızı davet etmek.

Iomega, kullanıcılarına kişisel bir bulut bilgi işlem çözümü sunuyor.

Oldukça kolay bir kuruluma sahip olan bu servis sayesinde, farklı CLoud servisleri ekleyebilirsiniz. Burada hoşumuza giden bir özellik, Iomega’nın kullanıcı için bir alan adı oluşturması.

Bu alan adı sayesinde kurduğunuz IP adresini ezberlemeniz gerekmiyor. Buna ek olarak kurabileceğiniz bir uygulama sayesinde bir çok cihaza direkt olarak bağlanabiliyorsunuz.

:: Iomega’nın bu servisi hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Paylaşım Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Paylaşım Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Paylaşım Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "