Okunma

Paypal’dan Safari’ye Engel Yok


20 Nisan 2008 Pazar 21:00
Paypal’dan Safari’ye Engel Yok
Bazı güvenlik standartlarını desteklemeyen ve phishing saldırılarına karşı güvenliği olmayan tarayıcıları kendi sistemine sokmamayı hedefleyen Paypal, Apple’ın Safari internet tarayıcısıyla ilgili olarak bir açıklama yaptı. Apple Safari‘nin Extended Validation sertifikaları konusunda desteği bulunmaması sebebiyle, acaba Paypal’a olan erişimleri engellenecek mi, söylentileri ortaya çıkmıştı. Buna cevap veren Paypal, herhangi bir popüler tarayıcının en güncel sürümlerine herhangi bir erişim engeli getirilmeyeceğini açıkladı. Safari kullanıcıları rahat bir nefes alıp, yazılımı kullanmaya devam edebilirler.

Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Paypal’dan Safari’ye Engel Yok konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Paypal’dan Safari’ye Engel Yok ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Paypal’dan Safari’ye Engel Yok ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "