Paypal’dan kripto para için dev yatırım


09 Mart 2021 Salı 15:09
ABONE OL
Paypal’dan kripto para için dev yatırım

Kripto paraların yükselişi devam ediyor. Kısa süre önce PayPal, bir açıklama yaparak ABD’deki kullanıcıların platform üzerinden kripto para alıp satabileceklerini duyurdu. Bu durum başta Bitcoin ve Etherium olmak üzere tüm kripto para birimlerinin yükselişine yol açtı. Şirket, bu adımın ardından güvenlik için ekstra önlemler için adım attı. Paypal, kripto paraların güvenliğini sağlamak için bir şirket satın alacak.

Paypal, kripto güvenlik firması satın alıyor

Şirket pazartesi yaptığı bir açıklamada, Tel Aviv merkezli bir güvenlik firmasını satın alacağını duyurdu. Curv isimli bu şirket, özellikle dijital varlıkların korunmasına odaklanıyor. Bu satın alım sayesinde PayPal, kripto paralarını daha etkili şekilde koruyacak. Geçmişte çeşitli borsaların, siber saldırıların hedefi haline geldiğini ve oldukça ciddi kayıplar verildiğini düşünürsek, bu oldukça doğru bir hamle gibi duruyor.

Yapılacak anlaşmanın detayları henüz belli değil. Ancak gelen bilgiler anlaşmanın 300 ile 500 milyon dolar arasında olacağını gösteriyor. Konuyla ilgili PayPal Başkan Yardımcısı Jose Fernandez “Daha gelişmiş bir finans sistemi için geleceğe ve teknolojiye yatırım yapıyoruz” dedi. Anlaşmanın 20201 yılının ilk yarısında tamamlanması bekleniyor.

paypal kripto

Şirketin kripto para borsası, şu an sadece kullanıcıların kripto para alıp satmasına izin veriyor. Kullanıcılar, hiçbir şekilde bu parayı alışveriş ve ticaret amaçlı kullanamıyor. Ancak şirket önümüzdeki süreçte bunu değiştirmeyi hedefliyor. PayPal, çok yakında müşterilerin bu kripto para birimlerini kullanarak alışveriş yapmasına imkan verecek. Curv’ün, özellikle bu alanda işleri daha güvenli hale getirmeyi amaçlıyor.
yazarOğuz Çakır

1998 yılında Samsun’da doğdu. Uzun yıllardır meraklısı olduğum teknolojiyi, inceliyor ve yakından takip ediyor. İstanbul Üniversitesi'nde eğitimime devam ederken, bir yandan da ShiftDelete.net için teknoloji haberleri yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
6 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
ogsad
ogsad
1 ay önce

20201 yılı mı?

teknomaniac
teknomaniac
1 ay önce

kripto paypali tarihe gömecek, satın alım yaparak daha da zarara girer anca paypal, bu devirden sonra tüm satış siteleri kredi kartı ile ödeme alma yanında kripto para ile odeme alma devrine geçecek, bankacılık tekelinden kurtulacak alıveriş siteleri ve para gönderim hizmetleri, bankalar artık sadece kredi verip takibini yapar, bankacılığın devrini çökertecek kriptolar ama paypal can çekişsin, ebay de yakında kripto para ile odeme almaya geçmezse paypalla beraber batar, aliexpress fişlerini çekecek 1 sene içinde

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
1 ay önce

Paypal bir ödeme ağı idi artık tüm coinler birer blokchain ödeme ağında, artık paypal bir hiç

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
1 ay önce

Bunlari kendilerine aliyolarmis gibi gosteriyolar fakat hepsi bize para satip kâr etme derdindeler lütfen bu oyunlara gelmeyin.

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
1 ay önce

Dxc dexchain bir arastirin isterseniz

" Paypal’dan kripto para için dev yatırım konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Paypal’dan kripto para için dev yatırım ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Paypal’dan kripto para için dev yatırım ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Enfal Diner'in telefonuna baktık! Sürpriz hediyeli Enfal Diner'in telefonuna baktık! Sürpriz hediyeli
  2. 2 9 yıllık Samsung Corby inceleme! 9 yıllık Samsung Corby inceleme!
  3. 3 Windows'lu hava temizleyici Froumann N90SDS inceleme! Windows'lu hava temizleyici Froumann N90SDS inceleme!
  4. 4 1.500-2.500 TL arasında alınabilecek akıllı telefonlar! 1.500-2.500 TL arasında alınabilecek akıllı telefonlar!
  5. 5 Parasını hak ediyor mu? Nubia RedMagic TWS inceleme Parasını hak ediyor mu? Nubia RedMagic TWS inceleme
  6. 6 Ses çıkarmayan Logitech MK295 inceleme Ses çıkarmayan Logitech MK295 inceleme
  7. 7 Her telefonda internetsiz oynanabilen 5 oyun! Her telefonda internetsiz oynanabilen 5 oyun!
  8. 8 iPhone 6s'ten iPhone 12 Pro'ya geçince ne oldu? iPhone 6s'ten iPhone 12 Pro'ya geçince ne oldu?
  9. 9 İnternetçi abi Taylan Yıldız ile BMW i3s'te sohbet ettik İnternetçi abi Taylan Yıldız ile BMW i3s'te sohbet ettik
  10. 10 Samsung Galaxy S21 Ultra uzun kullanım testi! Samsung Galaxy S21 Ultra uzun kullanım testi!