Okunma

Pazarlama Dünyasının Kalbi Marketing Meetup’ta Atıyor!


21 Nisan 2016 Perşembe 09:01
Pazarlama Dünyasının Kalbi Marketing Meetup’ta Atıyor!

Pazarlama dünyasının en zorlu sınavlarından biri de sürekli yaratıcı, sürekli ilham verici kalmaktır. Bu amaç doğrultusunda düzenlenen Marketing Meetup hem katılımcılara alışılageldiği üzere yüzlerce euro verdirmeden hem de katılımcıların kendi markaları yerine gerçek başarı hikayelerini anlatacağı özel bir konferans düzenledi.

Dijital çağın hayatta kalma stratejileri nelerdir? Türkiye’nin sürdürdüğü marka konumlandırma hataları nerelerdedir? Bankacılık sektöründe pazarlama yaklaşımları ve yeni dünya üzerine bambaşka bakış açıları kazanabileceğiniz konferansın kayıtları başladı.

Pazarlama alanında kariyerini sürdüren profesyoneller, medya planlama ve satın alma profesyonelleri, marka sahipleri ve yöneticileri, reklam ajansında çalışan profesyoneller, girişimciler, farklı alanlarda kariyer yapmış ve kendini özellikle pazarlama alanında geliştirmeyi amaçlayan profesyoneller ve kariyerini pazarlama alanında yönlendirmek isteyen öğrenciler için hazırlanan konferansa katılım tamamen ücretsiz.

Pazarlama dünyasında fark yaratan fikirlerin büyük etkilerini deneyimlemek isteyen herkese açık olan Marketing Meetup, alanında ses getiren isimleri bir gün boyunca etkinliğinde ağırlıyor.

16-04/21/marketingmeetup-afis.jpg

Türkiye’deki pazarlama ekosistemini daha üretken ve verimli bir hale getirebilmek adına başlatılan program, katılımcıların son dönem konferanslarda duymak istemediği tüm tanıtım ve konuşmacı markalarının reklam kampanyalarına kapılarını kapatıyor.

Etkinlik Garanti Bankası, N11.com, Semrush, Brandmap, Turkhistime, Easyhr, Reklamstore, Cafe Breno, Shiftdelete.net, Sendmail, Videmu, Girişimcilik Vakfı ve eOfis sponsorluğunda gerçekleşecek. İstanbul’a gelip katılım sağlayamayacak olan pazarlama sevdalıları için ise Pozitiftv tüm etkinliği gün boyu canlı olarak yayınlayacak. Mekan sponsoru olan Doğuş Üniversitesi ve hediye sponsorları aracılığı ile gün boyu katılımcılara bir çok hediye verilecek.

Programın konuşmacıları

Akan Abdulla – Yönetici Ortak, Future Bright Group

Bora Işık – Pazarlama Direktörü, n11.com

Cem Sünbül – Teknolojik Sunucusu, Haberturk TV & Yayın Koordinatörü, Fintechtime

Deniz Güven – Şubesiz Bankacılık Birim Müdürü, Garanti Bankası

Güven Borça – Marka Danışmanı, Markam Kurucusu

Hakan Akben – Pazarlama Profesyoneli, Köşe Yazarı

Hasan Başusta – Dijital Pazarlama Danışmanı, Blogger

Haydar Özkömürcü – Yönetici Ortak, Pazarlamasyon.com

Kılınç Orhan Demir – Kurucu Ortak, Neuro Discover

Kına Demirel Beskınazı – Pazarlama İletişimi & CRM Direktörü, Migros

Mustafa Kabakçı – Türkiye Pazarlama Müdürü, NIVEA Beiersdorf

Necip Murat – Kurucu, Pazarlamasyon.com

Doç. Dr. Orhan Erdem – Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi, Yazar

Serra Yılmaz – Kurumsal Pazarlama Bölüm Müdürü, Samsung Türkiye

Uğur Batı – Kurumsal İletişim Direktörü, Borsa İstanbul

:: Marketing Meetup’a katılacak mısınız?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Pazarlama Dünyasının Kalbi Marketing Meetup’ta Atıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Pazarlama Dünyasının Kalbi Marketing Meetup’ta Atıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Pazarlama Dünyasının Kalbi Marketing Meetup’ta Atıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "