Okunma

PC Kullanmadan DVD Yazın


18 Eylül 2009 Cuma 12:08
PC Kullanmadan DVD Yazın

Yeni VRD-MC6, tüm Sony HDD(Hard Disk), DVD, DV ve 8mm modeller dahil olmak üzere neredeyse tüm marka ve model kameralardan DVD’ye aktarım yapabiliyor.

Kullanımı son derece kolay olan VRD-MC6, PC ya da CD yazma programı gerektirmiyor. VRD-MC6 herhangi bir Handycam’e doğrudan bağlandığında veya b yuvasına yerleştirildiğinde aygıttan gelen giriş sinyallerini otomatik olarak algılıyor. Modelin 2,7inç LCD ekranı da kullanım sırasında yapılan işlemlerin, görüntülerin ve resimlerin son derece net ve kolay bir şekilde takip edilmesini sağlıyor.

 

 

MC6 her formattaki video kamerayla çalışabiliyor. HD Handycam kayıtlarından da DVD’ye yazma işlemi yapabiliyor ve bu videolar bir Blu-ray Disc oynatıcıda High Definition kalitesinde izlenebiliyor.

 

Yeni VRD-MC6 DVD kaydedici, sadece yeni eklenen içeriği aktaran Aşamalı Kayıt (Incremental Dubbing) özelliği ile aktarım yaparken zaman kazandırıyor. Özel bir tarihteki sahne veya herhangi bir çekim kopyalanmak istendiğinde, “Scene Selection“, “Date Selection” ve “Playlist Dubbing” özellikleri yardımıyla sadece seçilen içerik DVD’ye aktarılıyor.

HDD ya da Memory Stick Handycam modellerindeki çekimler, kameranın ‘Disc Burn‘ düğmesine ya da birlikte verilen Handycam Station’da bir düğmeye basılarak DVD’ye yazılıyor. VRD-MC6 Ayrıca, bağlanan DV ya da DVD Handycam’den tek bir dokunuşla içeriği yazan bir kayıt düğmesini de barındırıyor.

VRD-MC6 tüm dijital fotoğrafları diske arşivleme imkânı sunarak anıları ölümsüzleştiriyor. Kameranın ya da dijital fotoğraf makinesinin hafıza kartı medya girişine takıldığında fotoğrafları DVD’ye yazmak için geriye sadece basit ekran talimatlarını izlemek kalıyor. Ayrıca fotoğraflar USB aracılığı ile bağlanmış bir Hard Disk, DVD ya da Memory Stick Handycam’den diske yazmak için aktarılabiliyor. Fotoğrafların keyfini daha fazla yaşamak için müzikli DVD slayt gösterisi hazırlanabiliyor.

:: Bu ürünü beğendiniz mi?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" PC Kullanmadan DVD Yazın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PC Kullanmadan DVD Yazın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PC Kullanmadan DVD Yazın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "