Okunma

Teknoloji Yayınlarından Kötü Haber


05 Ocak 2009 Pazartesi 15:42
Teknoloji Yayınlarından Kötü Haber

Yayıncılık sektörü, artan maliyetler ve kriz sebebiyle azalan reklam gelirleriyle zor bir dönem geçiriyor. Sürekli etrafta dedikodu olarak gezinen “şu marka piyasadan çekiliyor”, “bu kadar işçi çıkartılıyor”, “falanca yayın kapanıyor” haberleri bu defa maalesef söylentiden öteye geçti. Ciner Yayın Holding bünyesinde bulunan beş derginin yayın hayatına son verildi. Bu dergiler arasında, bilişim basınının deneyimli isimlerini de barındıran PC Magazine ve Electronic Gaming Monthly dergileri de mevcut. Bu üzücü haberin ardından yayınları kapanan arkadaşlarımızın üzüntülerini paylaştığımızı ve en kısa zamanda kendilerini farklı projelerde, tekrar aramızda görmek istediğimizi belirtmek istedik. Umarız sular durulur ve ülkemizdeki yayınlar, kaldıkları yerden devam ederler.

:: Bilişim yayınlarında sular durulur mu?
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Teknoloji Yayınlarından Kötü Haber”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Ben basılı dergileri takip etmeyi 2 sene önce bırakmıştım. Verdiğiniz paranın hakkını alamıyorsunuz. Şöyle ki; Bir programlama dili hakkında bilgi edinmek için 5-6 dergi almanız gerekiyor. Sonunda çok yüzeysel bilgiyle ortada kalıyorsunuz. Ancak o paraya o konuyla ilgili güzel bir kitap alınabiliyor. Sadece donanım ile ilgili gelişmeleri takip edebiiyorsunuz ki onlar da aylık dergiler olduğu için internetin gerisinde kalmaya mahkumlar…

 2. SDN Okuru dedi ki:

  keşke chip batsa. ben onların batmasını isterim.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  EGM’de eskiden Erhan Kahraman diye biri çalışırdı. Çok severdim keratayı. Şimdi ne yapıyor acaba?

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Bu çok kötü olmuş şimdi yaaa.

" Teknoloji Yayınlarından Kötü Haber konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Teknoloji Yayınlarından Kötü Haber ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Teknoloji Yayınlarından Kötü Haber ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "