Okunma

PC Power’dan Ekonomik Silencer


03 Nisan 2008 Perşembe 21:00
PC Power’dan Ekonomik Silencer
ShiftDelete.Net test merkezinde de kullandığımız PC Power&Cooling‘in Silencer serisigüç kaynakları, sessiz oluşlarının yanı sıra yüksek elektriksel verimlilikleriyle dikkat çekiyorlar. Seriye 80+ sertifikalı yeni kardeşler geliyor ve bu yeni ürünler önceki 600-750 Watt seviyesinde değil; daha çok giriş seviyesinde çıkış gücüne sahip ürünler. Yeni güç kaynakları 370 Watt, 420 Watt ve 500 Watt seviyesinde güç çıkışı sağlıyorlar. Bunun yanında bu ürünlerin hepsi %80+ elektrik dönüşüm verimliliği sertifikasına sahip. Bunun anlamı, güç kaynağınız, sisteminizin çektiği güce göre daha az elektrik faturası gelmesini sağlıyor.

Dell İçin Özel Bir Model

Bu üç güç kaynağının yanında 500 Watt’lık model ayrıca Dell marka bilgisayarlar için farklı bir biçimde daha üretilmiş. Bu sayede kullanıcılar kendi bilgisayarlarını daha iyi grafik kartları ve işlemciler kullanacak şekilde yükseltebiliyorlar.

Bilgi için: PC Power&Cooling
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" PC Power’dan Ekonomik Silencer konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PC Power’dan Ekonomik Silencer ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PC Power’dan Ekonomik Silencer ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "