Okunma

Penny Arcade Adventures Demo


22 Nisan 2008 Perşembe 21:00
Penny Arcade Adventures Demo
Yoğun mizahla ve daha çok video oyunları başında zaman geçirenler hedeflenerek hazırlanan Penny Arcade web çizgi romanının iki yıl önce duyurulan oyunu internet üzerinden yayınlandı. Dört oyundan oluşup, bölüm bölüm hikayeler şeklinde (Sam & Max tarzı) aktarılacak olan Penny Arcade Adventures serisinin ilk oyunu; On the Rain-Slick Precipice of Darkness için bir de demo sürüm hazır durumda.

Demo Sürümü İndirin

Macera-RPG gibi nadir rastlanan bir karma türe sahip olan Penny Arcade Adventures, ilk bölümünde 1920’lere, çizgi roman ile H.P. Lovecraft tarzı korku unsurlarının kesiştiği New Arcadia adındaki bir evrene yolculuk yapıyor. Gabe ve Tycho adlı karakterlere, sıra dışı silahları kullanarak yeni açtıkları dedektif bürosunda yardımcı olmak için yaklaşık 210 MB‘lık demo sürümün içinden oyunun tam sürümünü satın alma olanağınız da mevcut.

Bilgi İçin: Penny Arcade Adventures
Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

Geri bildirim