Pentagon UFO’lar için yeni ekip kuruyor!


14 Ağustos 2020 Cuma 15:30
Pentagon UFO’lar için yeni ekip kuruyor!

İnsanlık tarihinin en çok merak edilen konularından biri olan, “uzaylılar gerçek mi?” sorusunun kesin cevabını bulamıyoruz. Zaman zaman devlet yetkilileri tarafından yapılan açıklamalar konunun üstünü kapatır şekilde olduğu için, gerçekleri çoğu zaman öğrenemiyoruz. Pengaton bu sorunun cevabını aramak için yeni bir görev gücü kurma kararı aldı.

Pentagon UFO’ları araştırmak için yeni görev gücü oluşturuyor!

UFO’ların gerçeklik konusu sürekli araştırılıp, sonucun ne olduğu düşünülse de şu an  en azından vatandaşlar olarak biz nelerin gerçekleştiğini bilmiyoruz. Bugüne kadar atılan komplo teorileri ve internette dolaşan UFO videoları ne kadar doğru bunu bilemeyiz. Yalnızca Pentagon tarafından kabul edilmiş birkaç video bulunuyor ve daha fazlasını bilmiyoruz.

pentagon, ufo

Pentagon, UFO’ları araştıran yeni bir departman kuracak. Ortaya çıkanlara göre iki savunma yetkilisi Pentagon’un ABD askeri uçakları ile UFO’ları gözleyeceği yeni bir ekip kurduğunu söyledi. Açıklamayı yapan yetkililere göre, Savunma Bakanı Yardımcısı David Norquist, “Önümüzdeki bir kaç gün içinde resmi olarak açıklanacak.” cümlesini kurdu.

Pentagon’un UFO programında danışmanlık yapan Eric W. Davis‘e göre, UFO’lar; bu dünyada yapılmayan dünya dışı araçlardı. Bu söylem, Joe Rogan tarafından New York Times‘ta “Pentagon’un UFO birimleri gölgelerde durmayacak ve bazı bilgileri kamuya açacak” şeklinde haber oldu.
Abone ol
Bildir
guest
7 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
5 ay önce

Sonunda be. Açıklayın artık var olduklarını gizlemenin bir anlamı yok.

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
5 ay önce

Tamam uzaylılar vardır inanıyoruz😂😂

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
5 ay önce

Hıhı kesin gorurler ufolari 🙂

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
5 ay önce

Ufolarla ilgili bilinen gerçek saç-mal-ık. “Buna inanıyorum” diyenlere de üzülüyorum. Amerika’nın bunu kabul ettirmek için bir takla atmadığı kaldı.
Fikri sağlam ayakları yere basan , istikameti olan, ufku açık, boş işlerle uğraşmayan hiçbir kimse bu Hollywood propagandasına inanmaz.
İslamiyet gibi dünya ve ahiret dengesini tam kurmuş insanların gönül dünyasını ve zahir ve batın duygularını tam tatmin eden toplumu edebi ile ahlakı ile sosyal bütünlük sağlaması ile akıl ve kalbi tam tenvir etmesi ile islamiyete galip gelemediği için kafası karışık olanlara bu saçmalığı yutturuyor. Onlara oyalanacak biseyler buluyor ki bununla kendine taraftar bulsun.
Ama şuna engel olamayacaklar ki Hıristiyanlarınn hakikati arayan dindar ruhanileri evangelist ve uşaklarinin (ticari kuruluşları ve askeri uzantıları ((Pentagon gibi)) gerçek yüzünü çoktan gördüler ve hurafeden (teslis inancı) kurtulup İslamiyet ile omuz omuza gelecek. İşte o zaman cumhuriyetçi ABD ırkçıları gerçek bir gücü karşılarında bulacaklar. Ahiretlerini berbat ettikleri gibi dünyaları da bütün bütün cehenneme dönecek.
Bu yazdıklarım kehanet değil ilim

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
5 ay önce

ABD ile ilgili her komplo teorisi aslında gerçektir. Sahte uzaylı istilası gelir yakında Dünyaya. UFO’ları üretende ABD’dir. Bu videolar yeni çıkmaya başladı tamam peki, belki 20 senedir TV’lerde UFO diye bu yuvarlak araçları insanlara tanıttılar. Hiç görmemiştik eskiden beri bu daireler uzay aracıydı, yeni görmeye başladık aaa uzay aracı diyoruz şimdi bunlara.

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
5 ay önce

Ufo diye bir şey yok insanları şüphe içine sokmayın masum köylü

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
5 ay önce

Evren çok geniş bir alan; Dünya dışı akıllı canlılar vardır.

" Pentagon UFO’lar için yeni ekip kuruyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Pentagon UFO’lar için yeni ekip kuruyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Pentagon UFO’lar için yeni ekip kuruyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı
  2. 2 QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi
  3. 3 Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor! Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!
  4. 4 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  5. 5 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  6. 6 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!
  7. 7 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti
  8. 8 Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi
  9. 9 300x zoom ile telefona yakından baktık! 300x zoom ile telefona yakından baktık!
  10. 10 A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik! A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik!