Pentagon UFO’lar için yeni ekip kuruyor!


14 Ağustos 2020 Cuma 15:30
Pentagon UFO’lar için yeni ekip kuruyor!

İnsanlık tarihinin en çok merak edilen konularından biri olan, “uzaylılar gerçek mi?” sorusunun kesin cevabını bulamıyoruz. Zaman zaman devlet yetkilileri tarafından yapılan açıklamalar konunun üstünü kapatır şekilde olduğu için, gerçekleri çoğu zaman öğrenemiyoruz. Pengaton bu sorunun cevabını aramak için yeni bir görev gücü kurma kararı aldı.

Pentagon UFO’ları araştırmak için yeni görev gücü oluşturuyor!

UFO’ların gerçeklik konusu sürekli araştırılıp, sonucun ne olduğu düşünülse de şu an  en azından vatandaşlar olarak biz nelerin gerçekleştiğini bilmiyoruz. Bugüne kadar atılan komplo teorileri ve internette dolaşan UFO videoları ne kadar doğru bunu bilemeyiz. Yalnızca Pentagon tarafından kabul edilmiş birkaç video bulunuyor ve daha fazlasını bilmiyoruz.

pentagon, ufo

Pentagon, UFO’ları araştıran yeni bir departman kuracak. Ortaya çıkanlara göre iki savunma yetkilisi Pentagon’un ABD askeri uçakları ile UFO’ları gözleyeceği yeni bir ekip kurduğunu söyledi. Açıklamayı yapan yetkililere göre, Savunma Bakanı Yardımcısı David Norquist, “Önümüzdeki bir kaç gün içinde resmi olarak açıklanacak.” cümlesini kurdu.

Pentagon’un UFO programında danışmanlık yapan Eric W. Davis‘e göre, UFO’lar; bu dünyada yapılmayan dünya dışı araçlardı. Bu söylem, Joe Rogan tarafından New York Times‘ta “Pentagon’un UFO birimleri gölgelerde durmayacak ve bazı bilgileri kamuya açacak” şeklinde haber oldu.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 yorum - “Pentagon UFO’lar için yeni ekip kuruyor!”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  Evren çok geniş bir alan; Dünya dışı akıllı canlılar vardır.

 2. Ziyaretçi dedi ki:

  Ufo diye bir şey yok insanları şüphe içine sokmayın masum köylü

 3. Ziyaretçi dedi ki:

  ABD ile ilgili her komplo teorisi aslında gerçektir. Sahte uzaylı istilası gelir yakında Dünyaya. UFO’ları üretende ABD’dir. Bu videolar yeni çıkmaya başladı tamam peki, belki 20 senedir TV’lerde UFO diye bu yuvarlak araçları insanlara tanıttılar. Hiç görmemiştik eskiden beri bu daireler uzay aracıydı, yeni görmeye başladık aaa uzay aracı diyoruz şimdi bunlara.

 4. Ziyaretçi dedi ki:

  Ufolarla ilgili bilinen gerçek saç-mal-ık. “Buna inanıyorum” diyenlere de üzülüyorum. Amerika’nın bunu kabul ettirmek için bir takla atmadığı kaldı.
  Fikri sağlam ayakları yere basan , istikameti olan, ufku açık, boş işlerle uğraşmayan hiçbir kimse bu Hollywood propagandasına inanmaz.
  İslamiyet gibi dünya ve ahiret dengesini tam kurmuş insanların gönül dünyasını ve zahir ve batın duygularını tam tatmin eden toplumu edebi ile ahlakı ile sosyal bütünlük sağlaması ile akıl ve kalbi tam tenvir etmesi ile islamiyete galip gelemediği için kafası karışık olanlara bu saçmalığı yutturuyor. Onlara oyalanacak biseyler buluyor ki bununla kendine taraftar bulsun.
  Ama şuna engel olamayacaklar ki Hıristiyanlarınn hakikati arayan dindar ruhanileri evangelist ve uşaklarinin (ticari kuruluşları ve askeri uzantıları ((Pentagon gibi)) gerçek yüzünü çoktan gördüler ve hurafeden (teslis inancı) kurtulup İslamiyet ile omuz omuza gelecek. İşte o zaman cumhuriyetçi ABD ırkçıları gerçek bir gücü karşılarında bulacaklar. Ahiretlerini berbat ettikleri gibi dünyaları da bütün bütün cehenneme dönecek.
  Bu yazdıklarım kehanet değil ilim

 5. Ziyaretçi dedi ki:

  Hıhı kesin gorurler ufolari 🙂

 6. Ziyaretçi dedi ki:

  Tamam uzaylılar vardır inanıyoruz😂😂

 7. Ziyaretçi dedi ki:

  Sonunda be. Açıklayın artık var olduklarını gizlemenin bir anlamı yok.

" Pentagon UFO’lar için yeni ekip kuruyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Pentagon UFO’lar için yeni ekip kuruyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Pentagon UFO’lar için yeni ekip kuruyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Gençlerle füze gönderdik! Gençlerle füze gönderdik!
 2. 2 Twitter'da dolandırıcı reklamlarına tıkladık! Twitter'da dolandırıcı reklamlarına tıkladık!
 3. 3 3.700 TL ile telefon, kulaklık ve akıllı saat aldık! 3.700 TL ile telefon, kulaklık ve akıllı saat aldık!
 4. 4 Yazılımcılara sorulan zor sorular Yazılımcılara sorulan zor sorular
 5. 5 Uygun fiyatlı Game Garaj Shark 5A inceleme! Uygun fiyatlı Game Garaj Shark 5A inceleme!
 6. 6 Uygun fiyatlı Logitech G102 Lightsync inceleme! Uygun fiyatlı Logitech G102 Lightsync inceleme!
 7. 7 Galaxy S20 FE kutusundan çıkıyor! Galaxy S20 FE kutusundan çıkıyor!
 8. 8 Windows'tan Mac'e geçenlere hayat kurtaran ipuçları! Windows'tan Mac'e geçenlere hayat kurtaran ipuçları!
 9. 9 49 TL'lik bileklik bu sefer şaşırttı! 49 TL'lik bileklik bu sefer şaşırttı!
 10. 10 Telefonu anahtara çeviren uygulama denedik! Telefonu anahtara çeviren uygulama denedik!