Okunma

Pepsi Avea’yı Tercih Etti


24 Kasım 2014 Pazartesi 08:11
Pepsi Avea’yı Tercih Etti

Şirketlere maliyet avantajı sağlarken, hedef kitleleriyle daha iyi iletişim kurma, ihtiyaçlarını daha iyi anlama ve bu sayede satışlarını arttırma imkânı sunan Avea’nın “Nokta Atışı” pazarlama ürünü, Pepsi’nin de tercihi oldu.

Şirketlere ve markalara etkin iletişim yapma imkânı sunan “Nokta Atışı” ürünü ile daha önce perakende ve finans sektörünün önemli markaları tarafından tercih edilen Avea, Pepsi ile gerçekleştirdiği işbirliğiyle, hızlı tüketim sektörüne de girmiş oldu.

Avea, Pepsi işbirliği kapsamındaki ilk çalışmasını İstanbul’da toplam 27 adet mağazasıyla hizmet veren “Burda Marketleri”nde hayata geçirdiği kampanya ile yaptı. Çalışma kapsamında, Burda Marketleri’nde konumlandırılan “Nokta Atışı” ürünü ile mağazanın 50 metre çapında bulunan Avealılara, Pepsi’nin düzenlediği kampanya SMS ile iletilerek indirimden yararlanmaları sağlandı.

Ayrıca, 20 Ekim – 20 Kasım tarihleri arasında “Burda Marketleri”nde gerçekleştirilen kampanya kapsamında, herhangi bir Pepsi ürününü alarak kasa çıkışında, kazı kazan kartındaki şifreyi 7516’ya gönderen müşteriler; ücretsiz Avea içi günlük 30 dakika konuşma, 30 SMS ve 30 MB mobil internet kullanımı kazandılar. 

:: Avea’nın “Nokta Atışı” ürününü başka hangi markaların tercihi olmasını istersiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Pepsi Avea’yı Tercih Etti”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Kazandığı paraları az yatırıma harcasan da adam gibi internetin olsa?

 2. pinterest dedi ki:

  Hay ***** />

  Bu burda marketi bize daha yeni açýldý bilseydim oradan alýrdýk ***** />

  Gerçi kola içmiyorum ***** kalan tüm aile üyeleri içiyor.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Warface ile anlaşsinlar, kredi çekelim 🙂

 4. SDN Okuru dedi ki:

  iki kalitesiz firma cok yakistilar

" Pepsi Avea’yı Tercih Etti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Pepsi Avea’yı Tercih Etti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Pepsi Avea’yı Tercih Etti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "