Okunma

Pers Prensi Geri Dönüyor


22 Şubat 2010 Pazartesi 18:39
Pers Prensi Geri Dönüyor

Orjinal Prince of Persia üçlemesinden sonra piyasaya çıkan 4.oyundan ve yönettiğimiz karakterden çoğumuz memnun kalmamıştık. Gereğinden fazla sulu olan karakter(zaten prens değil hırsızdı) eski prensi aratıyor ve ölmenin imkansız olduğu yapım, kısa oynanış ömrüyle hevesimizi kursağımızda bırakıyordu.

 

Şimdi özlem giderme zamanı. Karizmatik karakterimiz, içindeki karanlıkla birlikte dönüyor: Prince Of Persia: The Forgotten Sands; PC, Wii, Xbox 360 ve Sony PS3 platformları için 11 Mayıs 2010’da satışa sunulacak.

::En beğendiğiniz Prince Of Persia yapımı hangisi?

 
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Pers Prensi Geri Dönüyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Pers Prensi Geri Dönüyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Pers Prensi Geri Dönüyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "