Okunma

PES 2012’ye İndirilebilir İçerik Yolda


08 Ekim 2011 Cumartesi 15:30
PES 2012’ye İndirilebilir İçerik Yolda

Konami tarafından piyasaya sürülen ve “FIFA mı PES mi?” tartışmalarını yeniden alevlendiren PES 2012, incelemelerde kadro güncelliği ile ilgili sıkıntılarından dolayı düşük notlar aldı belki ama hazırlanan indirilebilir içerik ile birlikte kadro güncellemeleri ve birçok yeni malzeme oyuncularla buluşacak.

İndirilebilir içerikte ayrıca oyuncuların istatistiklerine de el atan Konami, gerçeğe daha yakın istatistiklerle oyunda stabiliteyi sağlayacağını düşünüyor. Toplamda 150’den fazla takım üzerinde oynamalar yapılmış ve indirilebilir içerik ücretsiz olarak 11 Ekim’den itibaren oyunculara sunulacak.

:: PES 2012’yi beğendiniz mi?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

61 yorum - “PES 2012’ye İndirilebilir İçerik Yolda”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  ÇOk BASİT

 2. acabuco4 dedi ki:

  Patch gelmeden önceki Galatasaray ile Patchden sonraki Galatasaray arasındaki farklara baksanıza , takım tamamen değişmiş

 3. ErkanPur dedi ki:

  bende indirdim sorunsuz bir şekilde çalışıyor

 4. acabuco4 dedi ki:
 5. fergan dedi ki:

  indirirken hata veriyor varmı indirebilen.

 6. acabuco4 dedi ki:
 7. gs_kadir dedi ki:

  çıkmadı mı daha

 8. aykutyenihan dedi ki:

  yapamayıncada oyundan zevk alamassın.

 9. way_be dedi ki:

  ne oluyo tam olarak bu indirilebilir içerik?

  ne ücretsiz

 10. prenslui dedi ki:

  test ne admin

 11. OnLT dedi ki:

  ***** />
  C:Userskullanıcı adınızDocumentsFIFA 12 dizinine at, şut pas vs senin istediğin gibi ama klavyeyle fifa oynanmaz hiç zevk alamayacaksın benden sö*****

  İlla bir gamepad aldıracaksınız bana ya

" PES 2012’ye İndirilebilir İçerik Yolda konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PES 2012’ye İndirilebilir İçerik Yolda ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PES 2012’ye İndirilebilir İçerik Yolda ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "