Okunma

Philips 9600 Serisi Hayat Veriyor


03 Temmuz 2009 Cuma 13:46
Philips 9600 Serisi Hayat Veriyor

TV izleme deneyimini zenginleştiren Philips, Ambilight Spectra 2 ile ekranın arkasından duvara yansıttığı bir ıșık huzmesiyle ekranı genişleterek görüntülere nefes kesici bir netlik katıyor. Philips 9600 serisi, Perfect Pixel HD engine teknolojisi ve güçlü ses özellikleriyle film kahramanlarını oturma odanıza taşıyor. 1920 x 1080p çözünürlüklü Full HD ve 200Hz Clear LCD ekrana sahip olan 9600 serisi, titreşimi engelleyerek sinema filmlerinin tadını çıkarmanıza yardımcı olan Perfect Natural Motion özelliğini sunuyor.

 

İnceliğe de önem verenler için tasarlanan Philips 9600, 25 mm inceliğindeki kasası ve sadece 49 mm olan derinliğiyle fark yaratıyor.

 

Philips 9600 serisinde yer alan kullanımı kolay Net TV özelliği, televizyonunuzda filmlerin, fotoğrafların, eğlendirici bilgilerin ve diğer çevrimiçi içeriğin keyfini çıkarmanızı sağlıyor. 9600 serisi aynı zamanda Wi-Fi kablosuz bağlantı veya ethernet bağlantısıyla ev ağınızda yer alan içerikleri TV uzaktan kumandasıyla izleme olanağı tanıyor.

:: Philips Ampilight teknolojisi sizin için bir satın alma nedeni midir?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Philips 9600 Serisi Hayat Veriyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Philips 9600 Serisi Hayat Veriyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Philips 9600 Serisi Hayat Veriyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "