Okunma

Philips GoGear Vibe Video İnceleme


03 Aralık 2011 Cumartesi 15:29
Philips GoGear Vibe Video İnceleme

Müziğin, ruhun gıdası olduğu lafına küçükken pek inanamazdım. Fakat iş hayatına atılınca insan, müziğin değerini daha iyi anlar hale geliyor. Sabahın erken saatlerinde kalkmanın, o erken saatte kalktıktan sonra ayılma seansının ne kadar önemli olduğunu görüyoruz. Tabi sabahın köründe ayılmak için son ses müzik açamıyorsunuz, eğer müstakil evde oturuyorsanız. Hal böyle olunca, minik, taşınabilir, kulaklıklı MP3 oynatıcılar daha da değere biniyorlar. Philips’in GoGear Vibe modeli de, bize müzik keyfini ister kişisel, ister standart bir şekilde sunabilen bir ürün.

Ufacık bir MP4 oynatıcı

GoGear Vibe, minik tasarımıyla bir hayli taşınabilir bir ürün. Renkli LCD ekranı, kullanıcılara hem daha görsel bir arayüz üzerinde hizmet vermesini sağlıyor, hem de albüm kapağı, resim, video gibi göze hitap eden medyaları da görüntülemesine olanak sağlıyor. 1.8 inç boyutundaki bu ekran, 128 x 160 piksel çözünürlüğe sahip. Çözünürlük pek yeterli olmasa da, iş görür nitelikte.

Beraberinde gelen Docking Station ürünü, GoGear Vibe’ın kullanılmadığı zaman basit bir şekilde şarj olmasını sağlıyor. Tabi bunun yanında, içerisindeki hoparlörler sayesinde Vibe’ı minik bir müzik çalara çevirebiliyorsunuz. Docking Station’ın da şarjlı olması sebebiyle, herhangi bir kabloya bağımlı kalmaksızın, müziğinizi istediğiniz yere götürüp, istediğiniz yerde paylaşabiliyorsunuz.

Philips GoGear Vibe

Docklu MP4 Oynatıcı

Ekran boyutu: 1.8 inç

Çözünürlük: 128 x 160

Dahili hafıza: 4 GB

Ekolayzır: 5 tip

FM radyo: Var

Radyo hafızası: 20 kanal

Kulaklık: Beraberinde geliyor

Bilgi için: http://www.philips.com.tr/
Telefon: 444 7 445

:: Beraberinde hoparlör dock gelmesi, ürünü satın almanızı ne kadar etkiler?

 
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Philips GoGear Vibe Video İnceleme”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ruşen yakışıklı adamsın değiştir şu resmini

  2. SDN Okuru dedi ki:

    SDN yi Türkçe olarak söyleyen bu kardeşimizin bütün Türk medyasına örnek olmasını diliyor. Kendisini tebrik ve taktir ediyorum.

" Philips GoGear Vibe Video İnceleme konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Philips GoGear Vibe Video İnceleme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Philips GoGear Vibe Video İnceleme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "