Okunma

Philips Hospitality TV Serisi Yenilendi!


15 Kasım 2012 Perşembe 12:22
Philips Hospitality TV Serisi Yenilendi!

TP Vision, çevre dostu LED arka plan ışığı ile donatılmış ince tasarımlı TV’lerden oluşan yeni Philips Hospitality TV’leri serisini kullanıcısına sunduğunu açıkladı.

Philips Hospitality TV‘leri, beş farklı seriyle otel sahipleri ve sağlık kuruluşlarının özel ihtiyaçlarına hitap ediyor olacak. Bu serinin üç modeli; PrimeSuite, MediaSuite ve Signature, Smart TV özelliklerine de sahip olmalarıyla dikkat çekiyor. 

Yeni Philips Hospitality TV’leri, günümüz otel tasarımlarına mükemmel derecede uyumlu. Yeni EasySuite+ serisi ile, Philips Hospitality TV’leri, sağlık kuruluşlarının da özel TV‘lere yönelik artan talebini karşılıyor. Yeni ürünler, Avrupa‘da 2012’nin 4. çeyreğinden itibaren satışta olacak.

Çerçevesiz tasarımları ile, Philips Signature Hospitality TV’ler, kapalı oldukları zaman bile şıklık ve zarafet yayıyorlar. Philips Signature TV‘ ler, üst düzey görüntü kalitesi, Ambilight ve 3D Özellikleri ile en talepkar otel müşterilerinin bile isteklerini karşılayacak düzeyde.

EasySuite+: Sağlık hizmetleri alanına son derece uygun

Philips EasySuite+ TV‘ leri, otellere uygun olmalarının yanında hastaneler ve bakım evleri için tasarlanmış özellikler sunuyor. EasySuite+ TV‘leri çok geniş bir görüş açısına sahip ve yakındaki TV‘lerde istenmeyen kanal değişimlerini önlemek adına tasarlanmış, temizlemesi kolay ve hijyenik bir uzaktan kumandayla birlikte geliyor. Ek olarak, Philips EasySuite+ TV’ leri, hemşire çağırma sistemleri ile kolayca entegre edilebiliyor.

MediaSuite and PrimeSuite: Dijital içeriğin ihtişamlı dünyasına erişim

Philips MediaSuite ve PrimeSuite modelleri, tüm özelliklere sahip otel TV’ ler ve online içeriğin ihtişamlı dünyasının uyumlu bir birleşimi. Tüm modeller, içinde Secure SimplyShare ile fotoğrafların, filmlerin ve müziğin TV’ ye aktarılması, konuk ağırlamaya adanmış Smart TV özellikleri ve otel sahiplerinin kolaylıkla uygulama tekliflerini yönetebilmeleri için Appcontrol gibi Smart TV özellikleri ile geliyor. PrimeSuite modelleri Wi-Fi destekli iken, MediaSuite TV’ lerinde dahili Wi-Fi mevcut. Tüm seriler, setüstü bir kutuya ihtiyaç duymadan, sorunsuz bağlantı için, entegre IPTV özelliğine sahip.

EasySuite: İnce ve güçlü

İnce tasarımlı ve yüksek performanslı Philips Easysuite bağımsız LED TV’ leri, otel sahiplerinin; misafirlerine, seçilmiş dijital TV kanallarını mümkün olan en kolay şekilde sunmalarını sağlamak için, SmartInstall ve MyChoice gibi akıllı teknolojiler ile donatıldı.

:: Kalacağınız oteldeki televizyonun kalitesi sizce ne kadar önemli?

 
yazarTolga Küçükyılmaz

Çocukluktan beri iyi bir teknoloji takipçisi olan Tolga Küçükyılmaz, tekrar ShiftDelete.Net okurlarına en güncel teknoloji bilgilerini aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Philips Hospitality TV Serisi Yenilendi!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    tv nin alt kısmındaki cıtanın ısınması normalmidir

  2. Markalove dedi ki:

    Sagolasın kardeş sende olmasan yenilendigini bilmeyecegiz

  3. REDFOKS dedi ki:

    duvarda hoş durmuş ama resimdeki kadın tv’den daha ön planda

" Philips Hospitality TV Serisi Yenilendi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Philips Hospitality TV Serisi Yenilendi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Philips Hospitality TV Serisi Yenilendi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "